چاپ تیشرت لیبلیReviewed by مدیریت on Jun 9Rating:
چاپ تیشرت لیبلی

چاپ تیشرت لیبلی

بسیار از افراد زمانیکه بخواهند طرحی رو روی تیشرت چاپ بکنند از اینکه تیشرتشون بصورت لیبلی چاپ بشود یکسری نگرانی هایی را دارند که مبادا بعد از یک مدت کوتاه طرح تیشرتشون از بین برود.

ما قصد داریم در این مقاله تجربیات خودمان را بصورت مختصر در خصوص چاپ تیشرت لیبلی با شما در میان بگذاریم و معایب و مزیت های آن را به شما گوش زد بکنیم.

برای چاپ روی تیشرت روش ها و متدهای متفاوتی وجود دارد که ما قصد داریم بصورت اختصاصی در خصوص چاپ تیشرت لیبلی نکاتی را برای شما بیان کنیم.

چاپ تیشرت لیبلی بیشتر برروی تیشرت های پنبه ای و تیشرت هایی که دارای به اصطلاح نخ بسیار زیادی هستند از این روش برای چاپ روی تی شرت از آن استفاده می شود. برای آگاهی بیشتر در خصوص جنس تیشرت ها شما می توانید مقاله جنس پارچه قابل چاپ را به دقت مطالعه کنید و به یکسری دانش کافی در این خصوص دست پیدا خواهید کرد.

تیشرت هایی که مواد کمتری دارند و مواد تشکیل دهنده آن نخ پنبه باشند شما نمی توانید بصورت مستقیم روی آنها چاپ انجام بدهید و چندتا راهکار برای این کار وجود دارد.

یکی از راهکارهای ممکن چاپ سیلک می باشد که شما می توانید چاپ سیلک روی تیشرتتان داشته باشید که نحوه عملکرد و معایب و مزایت های چاپ سیلک را در مقالات دیگر با شما در میان خواهیم گذاشت.

مفهوم چاپ تیشرت لیبلی بسیار گسترده و وسیع می باشد و وقتی حرف این نوع چاپ به میان می آید انواع مختلفی از چاپ لیبل وجود دارد که شما بسته به توان مالی و نوع کارایی شما از آن تیشرت می توانید از هر یک از این متدها استفاده بکنید.

یکی از این روش ها به این شکل می باشد که شما طرح مورد نظر خودتان را با هر شکل و طرح و رنگبندی که هستند می توانید بوسیله چاپ روی لیبل کاغذی شکل انجام بدید و سپس در دمای 160 درجه ای به مدت 10 ثانیه آن طرح را برروی تیشرت بچسبانید.

مزیت های این شیوه چاپ این است که هزینه این نوع چاپ نسبت به سایر روش ها بسیار ارزان تر و همچنین نیازمند تجهیزات بسیار ارزان قیمت تر و از همه مهمتر زمان آماده سازی آن بسیار کوتاه تر می باشد یعنی به راحتی می توانید چاپ تیشرت فوری داشته باشید که قیمت چاپ تیشرت نیز در این روش بسیار ارزان می باشد.

معایب اصلی آن ماندگاری بسیار پایین آن می باشد که در یک مدت کوتاه طرح شما پس از شستشو از بین می رود و دیگر اثری از طرح باقی نمی ماند. یکی دیگر معایت این طرح ای