روش پرداخت

روش های پرداخت

شما برای واریز کردن مبلغ سفارشات خود می توانید به سه روش زیر یعنی ۱- پرداخت از طریق کارت به کارت ۲- پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین ۳- پرداخت حضوری در محل به صورت نقدی و کارت کشید از طریق دستگاه پوز با استفاده از همه عابربانک های عضو شبکه شتاب هزینه مشخص شده را پرداخت نمایید.

اسامی عابر بانک هایی که شما می توانید با استفاده از آنها هزینه سفارشات خود را پرداخت کنید شامل: ملی ، ملت، صادرات ، تجارت ، کشاورزی ، کارآفرینی ، آینده ، شهر ، انصار ، پارسیان ، سامان ، اقتصادنوین ، توسعه صادرات ، پاسارگاد ، صنعت و معدن ، سینا و کلیه بانک ها و موسسات عضو شبکه شتاب می باشد.

پرداخت از طریق کارت به کارت

کاربرانی که تمایل به پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ندارند می تواند از طریق شماره کارت مندرج در پایین صفحه نسب به پرداخت هزینه سفارش خود اقدام نمایند. برای روش پرداخت هزینه سفارش خود به شیوه کارت به کارت می توانید هم از طریق دستگاه های خودپرداز و هم از طریق اینترنت و همراه بانک مبلغ سفارش خود را واریز نمایید.

شماره کارت:

۶۱۰۴-۳۳۷۴-۶۵۳۱-۲۳۸۵

شماره حساب:

۸۳۸۲۹۳۸۹۲۸

شماره شبا:

IR98-0120-0000-0000-8382-9389-28

بنام آقای مجتبی آهن کوب نژاد

بانک ملت

پس از واریز وجه حتما شماره قبض و یا کد رهگیری را اعلام نمایید.  بدیهی است عدم اعلام واریز مبلغ سفارش به چاپ متین باعث می گردد تا سفارش شما در پروسه انجام قرار نگیرد.

پرداخت از درگاه پرداخت آنلاین

به پرداخت ملت
سداد بانک ملی

شما مشتریان گرامی در هر ساعت از شبانه روز می توانید نسبت به تسویه حساب سفارش و فاکتور خود از طریق درگاه پرداخت آنلاین مجموعه چاپ متین به آدرس زیر و از طریق درگاه شرکت به پرداخت ملت و یا درگاه شرکت محترم سداد بانک ملی در کمال اطمینان و بدون پرداخت هزینه اضافه انتقال وجه اقدام بفرمایید.

پرداخت آنلاین وجه

پرداخت در کارتخوان شرکت

عزیزانی که تمایل دارند به صورت حضوری تشریف بیاورند می توانند مبلغ سفارش خود را به صورت نقد و یا با استفاده از دستگاه کارت خوان شرکت پرداخت نمایند.

توجه : از آنجا که سفارشات چاپی برای هر یک از مشتریان به صورت سفارشی و اختصاصی تهیه می‌شوند و استفادۀ مجدد از آنها، و یا استفاده از آنها برای سایر مشتریان ما امکان پذیر نیست، بنابراین امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

روش پرداخت

مراحل و شرایط پرداخت آنلاین

مشخصاتی که شما در هنگام پرداخت آنلاین خرید خود باید به همراه داشته باشید:

  • شماره ۱۶ رقمی هک شده برو روی کارت بانکی
  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

شما می توانید در صورت نداشتن رمز دوم اینترنتی به دستگاه های خود پرداز بانک صادر کننده کارت بانکی خود مراجعه کنید و اقدامات لازم برای اخذ رمز دوم عابربانک خود اقدام نمائید.

  • کد CCV2 مندرج بر روی کارت بانکی
  • تاریخ انقضاء مندرج بروی کارت بانکی
  • در صورت تمایل می توانید ایمیل خود را نیز وارد کنید
  • وارد کردن اطلاعات کد امنیتی موجود در درگاه بانک