نکات اساسی در طراحی بروشور موثرReviewed by چاپ متین on Oct 7Rating: 4.5مزایای چاپ فاکتور
نکات اساسی در طراحی بروشور موثر

نکات اساسی در طراحی بروشور موثر

طراحی و داشتن یک بروشور آسان است. اما طراحی بروشوری که گیرنده و بسیار موثر و جذب پذیر باشد کار ساده و آسانی نیست.داشتن یک بروشور موثر و زیبا که دارننده اطلاعات محصولات و یا خدمات شما باشد بسیار مهم و اساسی می باشد. هرچه چاپ بروشور شما مفیدتر باشد برای مخاطب اثرگذارتر و جذاب تر می باشد و احتمال انتقال آن به سایر مشتریان احتمالی بیشتر است.

طراحی بروشور به طور کامل به تصاویر یا طرح مورد نظر شما محدود نمی شود. بلکه ترکیبی از عناصر هماهنگ است که بروشور شما را موثر می کند. در مرحله برنامه ریزی و تولید یک بروشور باید به عناصری مانند فونت مورد استفاده ، محتوا و حتی نوع کاغذی که بروشور خود را بر روی آن چاپ می کنید توجه ویژه ای داشته باشید.

ما قصد داریم در این مقاله نکات اساسی در طراحی بروشور موثر بطور بند به بند یکسری مواردی که در نکات لازم در طراحی بروشور که توسط تحریریه چاپ متین بیان شد در این مقاله بصورت تکمیل تر یکسری نکات دیگری را برای شما بیان بکنیم.

چه اقداماتی انجام بدهیم که بروشور موثری داشته باشیم

اول: هدمتان را مشخص بکنید

مانند همه برنامه ریزی ها و بخصوص همه طراحی ها اعم از طراحی کارت ویزیت و یا تراکت و … اولین قدم این است که اهداف بروشور خود را مشخص کنید. این امر نشان می دهد که کل هدف شما از چاپ بروشور چیست و قرار است چگونه پیش برود  و سپس دست به اقدام طراحی بروشور بزنید. بروشورتان قرار است در کدام بازار هدف توزیع بشود؟ آیا قرار است در اجتماع توزیع بشود و یا قرار است از طریق پست به دست مردم برسد؟ پاسخ به یکسری از این سوال ها شما را در ایجاد یک بروشور موثر بسیار کمک می کند.

دوم: نوع خط تا بروشور

شما می توانید در انتخاب نوع خط تا بروشور نیز نهایت سلیقه را