ترفند جذب مشتری جدید با کارت ویزیتReviewed by چاپ متین on Nov 26Rating: 4.5مزایای چاپ فاکتور
ترفند جذب مشتری جدید با کارت ویزیت

ترفند جذب مشتری جدید با کارت ویزیت

مشتریان شما کارت ویزیت مشاغلی که محصولات یا خدمات آن کسب و کار را استفاده می کند نگه می دارند و از آن استفاده می کنند. این یکی از راه هایی است که شما به عنوان یک صاحب کسب و کار می توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید. با دادن کارت‌های خود به مردم، به آنها این فرصت را می‌دهید که با استفاده از اطلاعات تماس موجود در کارت، هر زمان که خواستند با شما تماس بگیرند و از شما خرید کنند.

مقاله ترفند جذب مشتری جدید با کارت ویزیت سعی کرده مزایای چاپ کارت ویزیت و اهمیت داشتن یک کارت ویزیت برای هر کسب و کاری برای شما بیان بکنیم و امیدوار هستیم تا انتهای مقاله ترفند جذب مشتری جدید با کارت ویزیت را مطالعه بفرمایید.

با این حال اگر رقبای شما همین کار را انجام می دهند، تعجب نکنید. این احتمال وجود دارد که مشتریان بالقوه شما کارت هایی از مشاغل مشابه شما داشته باشند. این به آنها انتخاب های بیشتری برای نوع محصول یا خدماتی که ارائه می دهید می دهد. هر چه آنها انتخاب های بیشتری داشته باشند، شانس کمتری برای جذب مشتریان جدید خواهید داشت.

آنچه شما می خواهید بدانید این است که با طراحی کارت ویزیت های خود به روش های موثر و خلاقانه از رقبا پیشی بگیرید. با اجرای نکات زیر در استراتژی بازاریابی خود، می‌توانید با مشتریان آینده ارتباط برقرار کنید و تأثیرگذار باشید.

در این مقاله به ۴ ترفند اصلی جذب مشتری با کارت ویزیت را برای شما بیان میکنیم.

از روزهای خاص و فصل تعطیلات استفاده کنید

هنگامی که تصمیم به دادن تخفیف دارید، کارت ویزیت هایی که دارای کدهای تخفیف دارند توزیع بکنید. اگر این کار را در حوالی روز پدر، روز مادر، روز ولنتاین و غیره انجام دهید، می توانید کد مربوط به آن تعطیلات را برروی کارت ویزیت خود را ایجاد کنید. این کارت ویزیت ها را باید زودتر از موعد توزیع شوند و گیرندگان را تشویق کنید که کارت ها را به دوست ها و آشنایان