ملزومات چاپ پاکت نامهReviewed by مدیریت on Dec 31Rating:
ملزومات چاپ پاکت نامه

ملزومات چاپ پاکت نامه

از نگاه حرفه ای به مقوله چاپ پاکت نامه، پاکت نامه‌ های چاپ رنگی بیشتر برای مکاتباتات رسمی بین شرکت ها و سازمان ها و ایجاد عقد قرار داد بین همدیگر و همچنین به عنوان اعتبار بخشی به یک سازمان از این نوع پاکت نامه ها استفاده می شود. طراحی پاکت نامه حتی در برخی از مواقع از چاپ پاکت نامه نیز با اهمیت تر است زیرا طراحی و چاپ پاکت نامه باید به اصطلاح به گونه ای باشد که هر مخاطبی را به خودش جذب کند و شعار و یا لوگوی سازمانی شما و یک طرح زیبا به همراه یک پس زمینه متناسب با رنگ سازمانی شما طراحی و سپس به چاپ برسد. در هنگام طراحی باید ابعادی که قرار است به عنوان پاک نامه از آن استفاده کنید بسیار مهم و کاربردی می باشد. یک طراحی زیبا و اصولی مبتنی بر سایزها و الگوهای استاندارد باعث می شود شما یک چاپ بسیار زیبا و جذابی نیز داشته باشید. شما باید هزینه چاپ پاکت نامه را نیز به دقت بررسی کنید که هزینه کمتری پرداخت کنید.

سعی کنید ملزومات چاپ پاکت نامه را به دقت مطالعه کنید زیرا رعایت این یکسری اصول ساده در هنگام چاپ پاکت نیز  به شما در اعتبار بخشی به سازمان و ادرات شما بسیار کمک می کند.

سایز پاکت نامه

سایز پاکت نامه شما به میزان اندازه کارایی و نوع طراحی شما به شدت بستگی دارد. یکسری پاکت نامه برای دعوت نامه ها می باشد یکسری دیگر از این پاکت نامه ها برای قرار دادن برگه هایی که قصد تا کردن آنها را ندارید. به طور کلی و بصورت استاندارد پاکت نامه ها در سایز های کاغذ A4  و A 5 ، A 6  و رایج ترین آن سایز 11 * 22 می باشد که به پاکت نامه ملخی معروف می باشند که در بسیاری از سازمان ها و ادارات از این نوع پاکت نامه نیز استفاده می کنند.

کاغذ

انتخاب نوع کاغذ بسیار در قیمت چاپ پاکت نامه و کیفیت آن بسیار موثر و با اهمیت خواهد بود. شما عزیزان بسته به میزان کاربرد و کارایی این پاکت نامه ها، می توانید جنس های مختلفی را انتخاب کنید. رایج ترین این نوع کاغذها کاغذ تحریز 80 گرمی می باشد همین کاغذ