تماس باما: ۴۲۰۲ ۷۷۶۲-۰۲۱ (خط ویژه)|ChapMatin.com@Gmail.com

کاغذ A4

کاغذ A4۱۳۹۶-۱۰-۳ ۲۳:۱۶:۱۵ +۰۰:۰۰

خرید کاغذ A4

آیا به دنبال فروشگاهی هستید که بتوانید متنوع ترین برند های کاغذ A4 موجود در بازار را بدون واسطه و با قیمت مناسب دریافت نمایید. چاپ متین جزء معدود شرکت هایی است که انواع کاغذ A4 را از وارد کننده اصلی به صورت مستقیم دریافت نموده و با قیمت ارزان تر در اختیار شما عزیزان همراه قرار می دهد. مطرح ترین برند های کاغذ A4 که در این مرکز همواره در طول سال ارائه می شود دبل آ ( Double A ) ، پیپر وان ( Paper One ) ، کپی مکس ( CopiMax ) ، گلد ( Gold ) و … می باشد. یادآوری این نکته ضروری است که قیمت کاغذ آ۴ گاها در طول یک روز تا چند بار تغییر می کند، اما ما در چاپ متین در تلاشیم که بروزترین قیمت کاغذ A4 را در اختیار شما عزیزان به صورت آنلاین قرار دهیم.

سفارشات فروش کاغذ A4 در تهران در ساعات اداری در کمتر از ۲-۳ ساعت از طریق الو پیک ارسال شده و در اختیار شما قرار می گیرد. و برای سفارشات شهرستان نیز بلافاصله پس از ثبت سفارش به باربری ارسال می گردد.

چاپ متین ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه

فرم سفارش خرید کاغذ
کاغذ A4

خرید کاغذ دبل آ ( Double A )

کاغذ A4 دبل آ یا Double A در سالیان گذشته همواره از بهترین و برترین برند های پرمصرف بازار داخل کشور می باشد. کاغذ دبل آ از ماندگارترین کاغذ ها برای پرینتر های دورو با کنتراست بالا می باشد. کاغذ آ۴ دبل آ کمترین جذب گرد و غبار را نسبت به سایر کاغذ ها داشته که این امر سبب می شود که کاغذ Double A باعث افزایش طول عمر پرینتر شما گردد. از دیگر ویژگی های کاغذ A4 دابل آ خاصیت ضد حلقه شدن آن یا Anti curl می باشد. خمیر کاغذ DoubleA از چوب درختان اکالیپتوس در زمین های بلا استفاده تهیه می گردد. کاغذ A4 دبل آ به صورت کارتنی و در هر کاتن ۵ بسته ۵۰۰ عددی عرضه و به فروش می رسد.

ویژگی های کاغذ Double A :

کشور سازنده : تایلند

سایز های قابل عرضه : A5 , A4 , A3

وزن کاغذ : ۸۰ گرم

بسته بندی : کارتنی

خاصیت ضد حلقه : دارد

فرم سفارش خرید کاغذ
کاغذ Double A

قیمت کاغذ دبل آ یا Double A

  • قیمت فروش کاغذ به تومان می باشد.
سایزتکبالای ۱۰ کارتنبالای ۲۰ کارتن
A5۲۸.۰۰۰۲۵.۵۰۰تماس بگیرید
A4۴۷.۲۰۰۴۵.۰۰۰تماس بگیرید
A3۸۹.۰۰۰۸۵.۰۰۰تماس بگیرید

خرید کاغذ پیپر وان ( Paper One )

کاغذ A4 پیپر وان یا Paper One نیز از برند های درجه یک بازار ایران بوده و همیشه در صدر پرفروش ترین کاغذ A4 محسوب شده است. کاغذ Paper One ساخت کشور اندونزی بوده که همواره کشور اندونزی برترین کیفیت کاغذ را در آسیا تولید می کند. کاغذ پیپروان غالبا تراکمی بالای ۸۵ را دارا بوده است. چاپخانه های بزرگ از کاغذ آ۴ پیپر وان همواره برای چاپ سررسید های با کیفیت و همچنین مجلات و کتب گران قیمت استفاده می کنند. ادارات دولتی ، بانک ها و مراکز مهم همیشه به دلیل تراکم بالا و عدم پوسیدگی کاغذ Paper One در گذشت سال ها ترجیح خود را به استفاده از این محصول قرار می دهند. کاغذ A4 Paper One به صورت کارتنی و در هر کارتن ۵۰ بسته ۵۰۰ عددی عرضه و به فروش می رسد.

ویژگی های کاغذ Paper One :

کشور سازنده : اندونزی

سایز های قابل عرضه : A4

وزن کاغذ : ۸۰ گرم

بسته بندی : کارتنی

خاصیت ضد حلقه : دارد

فرم سفارش خرید کاغذ
کاغذ Paper one

قیمت کاغذ پیپر وان یا Paper One

  • قیمت فروش کاغذ به تومان می باشد.
سایزتکبالای ۱۰ کارتنبالای ۲۰ کارتن
A4۳۹.۰۰۰۳۸.۰۰۰تماس بگیرید

خرید کاغذ کپی مکس ( CopiMax )

کاغد A4 کپی مکس و یا CopiMax پرمصرف ترین کاغذ حال حاضر بازار کشور می باشد. کاغذ CopiMax به دو صورت در بازار موجود می باشند. کاغذ کپی مکس مرغوب تر که برش اندونزی می باشند و یک نمونه دیگر کاغذ A4 کپی مکس که برش داخل کشور می باشند. از لحاظ خط تا تا حدودی کاغذ های کپی مکس اندونزی دارای کیفیت مرغوب تری می باشند. کاغذ A4 CopiMax دارای وزن هر برگ ۸۰ گرم می باشند و به صورت بسته ای عرضه می شوند. هر بسته شامل ۵ بسته کاغذ A4 با تعداد ۵۰۰ برگ می باشند. کاغذ A4 کپی مکس ارائه شده در چاپ متین همگی برش اندونزی و با بالاترین کیفیت می باشند.

ویژگی های کاغذ CopiMax :

کشور سازنده : اندونزی

سایز های قابل عرضه : A4 و A3

وزن کاغذ : ۸۰ گرم

بسته بندی : کیسه ای

خاصیت ضد حلقه : ندارد

فرم سفارش خرید کاغذ
کاغذ copimax

قیمت کاغذ کپی مکس یا CopiMax

  • قیمت فروش کاغذ به تومان می باشد.
سایزتکبالای ۱۰ کارتنبالای ۲۰ کارتن
A4۳۲.۵۰۰۳۱.۰۰۰تماس بگیرید
A3۶۰.۵۰۰۵۹.۰۰۰تماس بگیرید