کلیه قیمت های وب سایت بروز می باشند.(و هم اکنون امکان ثبت سفارش آنلاین با قیمت های اعلامی وجود دارد)

خرید کاغذ A4

آیا به دنبال فروشگاهی هستید که بتوانید متنوع ترین برند های کاغذ A4 موجود در بازار را بدون واسطه و با قیمت مناسب دریافت نمایید. چاپ متین جزء معدود شرکت هایی است که انواع کاغذ A4 را از وارد کننده اصلی به صورت مستقیم دریافت نموده و با قیمت ارزان تر در اختیار شما عزیزان همراه قرار می دهد. مطرح ترین برند های کاغذ A4 که در این مرکز همواره در طول سال ارائه می شود دبل آ ( Double A ) ، پیپر وان ( Paper One ) ، کپی مکس ( CopiMax ) ، گلد ( Gold ) و … می باشد. یادآوری این نکته ضروری است که قیمت کاغذ آ۴ گاها در طول یک روز تا چند بار تغییر می کند، اما ما در چاپ متین در تلاشیم که بروزترین قیمت کاغذ A4 را در اختیار شما عزیزان به صورت آنلاین قرار دهیم.

سفارشات فروش کاغذ A4 در تهران در ساعات اداری در کمتر از ۲-۳ ساعت از طریق الو پیک ارسال شده و در اختیار شما قرار می گیرد. و برای سفارشات شهرستان نیز بلافاصله پس از ثبت سفارش به باربری ارسال می گردد.

چاپ متین ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه

سفارش آنلاین کاغذ
کاغذ A4

دسترسی سریع خرید کاغذ

کاغذ کپی مکس
کاغذ سل پرینت
کاغذ دابل آ
کاغذ پیپر وان
چاپ عکس

خرید کاغذ کپی مکس مرغوب اورجینال ۸۰ گرمی ( CopiMax )

کاغد A4 کپی مکس و یا CopiMax پرمصرف ترین کاغذ حال حاضر بازار کشور می باشد. کاغذ CopiMax به دو صورت در بازار موجود می باشند. کاغذ کپی مکس مرغوب مرغوب مجموعه در دورنگ بسته بندی قرمز و ابی با برش  داخل کشور می باشند.  کاغذ A4 CopiMax دارای وزن هر برگ ۸۰ گرم می باشند و به صورت بسته ای عرضه می شوند. هر بسته شامل ۵ بسته کاغذ A4 با تعداد ۵۰۰ برگ می باشند. کاغذ A4 کپی مکس مرغوب ارائه شده در چاپ متین همگی با بالاترین کیفیت و با ضمانت اصالت کالا عرضه می شوند.

کاغذ کپی مکس در دو بسته بندی قرمز یا آبی موجود می باشد که هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند.

کاغذ های کپی مکس مجموعه با کیفیت بسیار عالی و برش عالی به صورت مستقیم و زیر قیمت بازار عرضه می شوند. و به صورت فوری در تایم های اداری ارسال میشوند.

ویژگی های کاغذ CopiMax :

  • کشور سازنده : اندونزی برش ایران
  • سایز های قابل عرضه : A4 و A3
  • وزن کاغذ : ۸۰ گرم
  • بسته بندی : کیسه ای
  • خاصیت ضد حلقه : ندارد

ارائه توضیحات تکمیلی در خصوص کاغذ کپی مکس

سفارش آنلاین کاغذ کپی مکس
کاغذ copimax

قیمت کاغذ کپی مکس یا CopiMax

  • قیمت فروش کاغذ به تومان می باشد.
سایزتکبالای ۱۰ کارتنبالای ۵۰ کارتن
A4160.000159.500159.200

خرید کاغذ سل پرینت ۸۰ گرمی ( Cell Print )

کاغذ A4 سل پرینت و یا Cell Print از دیگر برند های مطرح و پرمصرف بازار کاغذ A4 کشور می باشد. وزن کاغذ های سل پرینت ۸۰ گرمی واقعی و مرغوب می باشد. کاغذ A4 سل پرینت ( Cell-Print ) برای پرینتر های جو هر افشان ، لیزری و یا کپی فکس بسیار مناسب می باشد. ابعاد کاغذ ها ۲۱۰ در ۲۹۷ میلیمتر می باشد. هر بسته شامل ۵ بسته کاغذ A4 با تعداد ۵۰۰ برگ می باشند. کاغذ A4 سل پرینت بدون پُرز ارائه شده در چاپ متین همگی با بالاترین کیفیت و با ضمانت اصالت کالا عرضه می شوند.

ویژگی های کاغذ Cell Print :

سایز های قابل عرضه : A4

وزن کاغذ : ۸۰ گرم

بسته بندی : جعبه ای درجه یک

خاصیت ضد حلقه : دارد

سفارش آنلاین کاغذ سل پرینت