مراحل چاپ عکس روی لیوانReviewed by مدیریت on Oct 29Rating:
مراحل چاپ روی لیوان

مراحل چاپ عکس روی لیوان

چاپ روی لیوان توانست یک پیشرفت قابل توجه در بین مردم و هزینه تمام شده کم برای چاپخانه ها تبدیل بشود، و به سرعت در حال چرخش بر روی یک محصول خاصی می باشد.

در حالی که بعضی از سنت ها درحال محو شدن هستند اما تمایل به یادبود دادن در تمام فرهنگ ها باقی مانده است. سوغات دادن به دیگران برای ذخیره کردن آن رویداد در زندگی مثلا مراسم عروسی، فارغ و التحصیلی و … هنوز در زندگی ها بعنوان یک سنت باقی مانده است.

چه بهتر است از یک لیوان چینی زیبا که نماد فارغ التحصیلی، عروسی و یا هر رویداد دیگری برای نشان دادن آن به دیگران می باشد استفاده کنیم.

تحقیقات BPMA (انجمن کالاهای تبلیغاتی بریتانیا) نشان می دهد که بازار کالاهای تبلیغات تجاری، انگلستان در حدود 765 میلیون پوند در سال ارزش دارد. لیوان در لیست 10 خرید کالای تجاری و در ردیف ششم هزینه های تبلیغاتی می باشند.

در بازار سوغاتی های لندن. طبق گزارش مرکز تحقيقات خرده فروشی از بازار لندن در سال 2012 بيش از 200 ميليون پوند، چاپ روی لیوان توانست به اقتصاد انگليس پول تزريق کند که بخش قابل توجهي از آن به خریداران خارج از کشور فروخته شد.

جیلیان مارش، مشاور توسعه کسب و کار در حوزه چاپ لیوان Harrier LLC می گوید: در همه محصولات چاپ روی لیوان رشد سالیانه دو رقمی را تجربه کرده ایم و لیوان محبوب ترین محصولات ما می باشد.جنس لیوان های شخصی ممکن است بی کیفیت باشند اما بخاطر عکس های موجود بر روی لیوان به یک کالای با ارزش تبدیل می شود.

جیم نیکول، مدیر عامل، The Magic Touch، درباره چاپ روی لیوان می گوید: وجود یک سیستم با کیفیت و درک مشتریان باعث افزایش سفارشات چاپ عکس بر روی لیوان می شود که این می تواند حاشیه ای سود برای چاپگرها را تا 30 درصد افزایش بدهد.

مراحل چاپ عکس روی لیوان

پس از ورود در این بازار شما می توانید طیف وسیعی از تنوع محصول، کیفیت و قیمت را در این بازار مشاهده کنید از چاپ روی تی شرت تا چاپ روی کلاه و چاپ روی پارچه و …

شما می توانید برای چاپ عکس بر روی لیوان از دستگاه های چاپ سابلیمیشن