طراحی سربرگ با فتوشاپReviewed by چاپ متین on Apr 13Rating: 4.5طراحی سربرگ با فتوشاپ
طراحی سربرگ با فتوشاپ

طراحی سربرگ با فتوشاپ

ما در ادامه مقالات آموزشی در چاپ متین و همچنین کار با نرم افزار های مختلف آموزشی قصد داریم در این مقاله طراحی سربرگ با فتوشاپ را برای شما از ابتدا بیان بکنیم.

در مقالات گذشته ما طراحی سربرگ با ورد را برای شما بیان کردیم و مطالبی را در ارتباط با سربرگ و کار با نرم افزار WORD را بطور گام به گام برای شما بیان کردیم.

در مباحث گذشته در ارتباط با اهمیت و مزایای چاپ سربرگ مطالبی را برای شما بیان کردیم و نکاتی در این رابطه که وجود سربرگ در اعتبار بخشی و اثربخشی به سازمان شما چقدر می تواند به حرفه شما کمک بکند نکاتی را بیان کردیم.

ما در سلسله مقالات گذشته آموزش هایی در خصوص کار با نرم افزار فتوشاپ مانند طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ ، طراحی تراکت با فتوشاپ ، طراحی بروشور با فتوشاپ مطالبی را برای شما بیان کردیم و در آن مقالات اصول اولیه و یکسری توضیحات اولیه در خصوص کار با نرم افزار فتوشاپ برای شما مطالبی بیان کردیم و در این آموزش قصد نداریم آن مطالب را از ابتدا برای شما بیان بکنیم.فقط یکسری توضیحات اولیه و کلیدی که قبلا بیان شده بود دوباره برای شما بیان میکینم که شما فقط با خواندن مقاله طراحی سربرگ با فتوشاپ به راحتی بتوانید یک سربرگ زیبا و شیک برای سازمان و حرفه خود طراحی بکنید.

این آموزش براساس نرم افزار فتوشاپ ۲۰۱۵ می باشد اگر شما از نرم افزارهای جدیدتری دارید به راحتی می توانید با این آموزش یک طراحی و سپس چاپ سربرگ داشته باشید. در نسخه های جدیدتر یکسری امکانات و شکل بعضی از آیکن ها عوض شده والا کلیات نرم افزار یکی می باشد.

رعایت یکسری نکات اولیه قبل از طراحی

نکته اول: اگر شما قصد داریم پس از طراحی ، سربرگ خودتان را چاپ بکنید باید توجه بکنید که قرار است با کدام سیستم چاپی این کار می خواهید انجام بدهید. ما این آموزش را براساس سیستم چاپ افست برای شما بیان