دلایل چاپ پرچمReviewed by مدیریت on Nov 24Rating:
دلایل چاپ پرچم

دلایل چاپ پرچم

کاملا مشخص است که فعالیت بازاریابی رایگان نیست ،اما اهتمام ورزی به  چاپ پرچم یک شیوه بازاریابی بسیار ارزان قیمت و با ماندگاری بسیار بالا می باشد.آیا شما مخاطبین خودتان را پالایش می کنید؟ افزایش خدمات به مشتری باعث جلب توجه بیشتر مشتری به خودتان می شود. استفاده از چاپ پرچم ‌های تبلیغاتی یک سرمایه‌گذاری بلند مدت و یک روش مطمئن برای جلب توجه هرکسی که از کنار آن پرچم عبور می کند است به همین علت ما  دلایل چاپ پرچم را برای شما یادآور می شویم :

مزیت مهم پرچم‌ های تبلیغاتی در دید بودن آن است . پرچم های تبلیغاتی در اندازه‌ها و  طرح‌های مختلفی ( مانند پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و … ). پرچم ها مدلی هستند که شما هم می توانید در فضای های باز و یا در ساختمان ها از آنها برای جلب توجه دیگران استفاده کنید.

سعی کنید از پرچمی استفاده کنید که آرم و مشخصات شرکت خودتان در آن درج شده باشد و برای طراحی پرچم  سعی کنید از رنگ های روشن و تصاویر برجسته که نگاه هر ببیننده را به خود جلب می کند استفاده کنید. پرچم‌ها باطراح های خلاقانه، مستقیما مشتریان هدف شما را جذب می کند و این اطمینان را حاصل می‌کنید که دیگران برند شما را با یک دید مثبت نگاه می کنند.

پرچم های تبلیغاتی قابل حمل هستند و حتی می‌توان آنها را در یک کیف دستی حمل کرد که به کارایی شما کمک می کند.

یک پرچم خوش‌ساخت معمولا مدت زیادی دوام خواهد داشت ، ولی بعد از یک مدت با قرار گرفتن در معرض آب و هوا باعث فرسایش آن می شود و شما را مجبور خواهند کرد تا به تعویض پرچم اقدام کنید.

کدام پرچم چاپی برای من مناسب است

داشتن گزینه ای متنوع برای انتخاب پرچم می تواند هیجان انگیز باشد، اما همین مورد می تواند دلهره آور باشد. چطور می توانم یک انتخاب مناسب برای نیاز خودم داشته باشم؟ نیازی به دلهوره نیست! در اینجا چند توصیه برای طراحی پرچم وجود دارد که به بخشی از آن موارد می پردازیم:

محل نصب مناسب پرچم کجاست

اگر شرکت شما در خانه باشد می توانید از پرچم های که در زیر سقف از آنها استفاده می شود سفارش بدهید. با این حال این پرچم‌ها برای ارتقا محیط داخلی مناسب هستند . این پرچم‌ها نیز به خوبی در امتداد لبه‌ها محصور می‌شوند و می توانید از محتوای چاپی خود اطمینان حاصل کنید.

اگر قرار است که پرچم‌های چاپی تان در برابر شرایط شدیدتر آب و هوایی مقاومت باشند باید از موادی برای چاپ پرچم استفاده کنید که در برابر شرایط جوی مقاوم باشند. شما می توانید با ایجاد سوراخ های ریز در بعضی از نقاط پرچم عمر پرچم خودتان را افزایش می دهید و در هنگام باد طوفان بدشدت مقاوم می شود.

سبک های پرچم های تبلیغاتی

سبک های مختلفی در چاپ پرچم وجود دارد که موارد همچون پرچم رومیزی، پرچم تشریفات، پرچم های بزرگ برای آویزان کردن و … شما باید بسته به نیاز خود یکی از این سبک ها را انتخاب می کنید.

شما می توانید پرچم را در سطح خیابان و در معرض دید افراد قرار بدهید که روش بسیار مناسبی برای جلب توجه بسیاری از مشتریان می باشد.

یک نکته بسیار با اهمیت این است که شما می توانید نوشته ها و تصاویر خودتان را  در هر دو طرف پرچم‌ به چاپ برسانید .

چگونه از چاپ پرچم بهترین استفاده را ببریم

از مواد بی کیفیتی که ممکن است در معرض آب و باد آسیب ببیند در چاپ پرچم خود استفاده نکنید.

سعی کنید پرچم های خودتان را حداقل هر 1 ماه بکبار بشورید البته شستن زیاد پرچم باعث پوسیدگی و کاهش طول عمر آن می شود.

سعی کنید پرچم های خودتان را زیاد خیس نگه ندارید زیرا ممکن است نوشته های آن بعد از یه مدتی محو بشوند. بهتر است بعد از خیس شدن سریع در معرض هوا قرار بدهید تا سریع خشک بشود

از قرار دادن پرچم در جایی که ممکن است به کابل برق و یا درختان آسیب وارد می کند خودداری کنید زیرا هم باعث آسیب به درختان و کابل برق می شود هم باعث کاهش عمر پرچم می شود