چاپ پازل

اگر به دنبال یک هدیه فوق العاده و زیبا هستید ، قطعا یکی از پیشنهاد های مجموعه چاپ متین ، چاپ پازل می باشد. مرکز تخصصی چاپ متین این افتخار را دارد که بزرگترین پکیج انواع پازل را به صورت آنلاین اختیار شما بزرگواران قرار دهد. چاپ روی پازل در سایز ها و طرح های متنوع یکی از خدمات منحصر به فرد مجموعه ما می باشد. پس اگر به دنبال دادن هدیه ای جالب برای فرزندان دلبند خود و یا سوپرایز کردن دوست و یا همسر خود هستید مجموعه چاپ متین همواره در کنار شما خواهد بود.

چاپ متین ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه

سفارش آنلاین چاپ پازل
چاپ پازل

دسترسی سریع چاپ پازل

پازل A4 قابدار
شاسی پازلی
پازل A3
پازل A5
پازل قلبی
پازل مغناطیسی
پازل چرمی
چاپ عکس

چاپ پازل ۴۰ تکه قاب دار مستطیلی A4

یکی از پر طرفدار ترین انواع پازل که امکان چاپ دارد چاپ پازل 40 تکه قاب دار است. ابعاد این پازل ها حدود سایز A4 است. از ویژگی های این پازل این است که به دلیل اینکه دارای قاب است مانع از پراکندگی و گم شدن تکه های پازل می شود و اطرفی چون روی قاب پازل هم چاپ می شود باعث راهنمایی برای حل این پازل می شود. چاپ روی پازل ۴۰ تکه به صورت تکی و تیراژ قابل انجام می باشد. کیفیت چاپ روی پازل بسیار زیبا شده و همگی رنگ ها شارپ و زنده خواهند بود.

مشخصات چاپ پازل ۴۰ تکه :

  • ابعاد پازل : 20 در 29 سانتیمتر
  • تعداد تکه های پازل : 40 تکه
  • لبه پازل : گرد
  • نوع چاپ : سابلیمیشن حرارتی
سفارش آنلاین چاپ پازل ۴۰ تکه
چاپ پازل قابدار A4

قیمت چاپ روی پازل ۴۰ تکه

  • قیمت های ارائه شده هزینه چاپ و پازل می باشد.
  • قیمت چاپ پازل به تومان می باشد.
 ۱ تا ۱۰ عدد۱۱ تا ۵۰ عددبالای ۵۰ عدد
۳ روز کاری52.00050.000تماس بگیرید
فوری(یک روزه)65.00062.000تماس بگیرید

چاپ شاسی پازلی در ابعاد متنوع

قطعا یکی از هیجان انگیز ترین سری انواع پازل این مرکز ، چاپ شاسی پازلی در ابعاد بسیار متنوع از سایز ۱۳x18 تا سایز ۱۰۰x70 سانتیمتر می باشد. در این شاسی پازلی عکس شما برروی یک شاسی چاپ و سپس به صورت پازلی جدا می شود و بعد برروی یک صفحه مشکی رنگ گیره دار مشابه تصویر قرار می گ