مطالب مندرج در تراکتReviewed by مدیریت on Nov 18Rating:
مطالب مندرج در تراکت

مطالب مندرج در تراکت

تراکت نوعی بازاریابی با استفاده از کاغذ است که برای توزیع و تبلیغات گسترده در نظر گرفته شده‌است و معمولا در یک مکان عمومی پخش یا توزیع می‌شود و به افراد یا از طریق پست و یا بصورت رو در رو در سطح معابر پخش می‌شود . در سال ۲۰۱۰ ، چاپ تراکت ها از یکسری برگه‌های کپی ارزان‌قیمت به چاپ می رسید ولی در حال حاضر تراکت از کاغذهای متنوع در سایزهای متفاوت و در رنگ های براق و نظرگیر به چاپ می رسد که قیمت چاپ تراکت های امروزی به نسبت کمی گران تر از آن تراکت هایی که در گذشته به چاپ می رسید هستند. اما امروزه با استفاده از امکانات و تجهزات پیشرفته باعث شده که قیمت چاپ تراکت به مراتب پایین بیایند و هرکسی بتواند از این شیوه تبلیغات برای کسب و کار خود بهره بگیرد.

ما در اینجا یکسری پیشنهاد در خصوص مطالب مندرج در تراکت که باید در صورت امکان در آن گنجانده شود را به شما یادآور می شویم.

نام یا نام سازمان

محل سازمان و یا شرکت

محل برگزاری آن اتفاق مشخص

زمان برگزاری آن رویداد مشخص

شماره تماس (ثابت، موبایل)

قیمت محصول و یا قیمت ارائه خدمت برای نمونه

جزئیات شبکه های اجتماعی(فیس بوک، ایسنتاگرام و …)

آدرس وب سایت در صورت موجود بودن

سایر اطلاعاتی که فکر می کنید باید در چاپ تراکت درج شود

سعی در هنگام نوشتن مطلب در تراکت خود از فونت کوچک استفاده نکنید زیرا ممکن است مخاطب را از خواندن مطالب شما منصرف کند و یا از دید مخاطب بیافتد لذا توصیه می شود از فونت های بسیار خوانا و در اندازه های معقول نوشته شود

سعی کنید همه مطالب خودتان را درون تراکت نگنجانید و سایر مطالب را به مخاطبینتان طوری القا کنید که به وب سایت و یا شبکه های اجتماعی مراجعه کنند زیرا این امر باعث می شود که مخاطب شما را در شبکه های اجتماعی دنبال کند و از سایر رویدادهایتان با خبر بشوند.

سعی کنید وقتی می خواهید فایل خودتان را برای چاپ ارسال کنید از فرمت PDF استفاده کنید زیرا باعث می شود تصویر و فونت و متن دلخواه شما افت کیفیت در هنگام چاپ پیدا نکند.