مزایا و کاربرد بج سینهReviewed by چاپ متین on Jun 8Rating: 4.5مزایای چاپ فاکتور
بج سینه چه کاربردی دارد

مزایا و کاربرد بج سینه

بج سینه یک ابزار معرفی برندینگ بسیار مهم و کاربردی هر شرکتی می باشد. بسیاری از هزینه و تبلیغاتی که شرکت ها انجام می دهند برای نمایش و نشان دادن اسم برند سازمانی خودشان به دیگران می باشد. چاپ بچ سینه هم از این قانون تبلیغات و نمایش پیروی می کند. هر شرکتی به دنبال خاص تر کردن برند سازمانی خودش در بین بسیاری از شرکت های رقیب می باشد و بج سینه مانند یک تابلو تبلیغاتی بزرگ و قابل حمل عمل می کند و بسیاری از افراد حاضر در شرکت از این بچ سینه می توانند استفاده بکنند. تا پایان این مقاله مزایا و کاربرد بج سینه ما را همراهی بفرمایید.

بچ سینه چیست؟

بج سینه یک ابزار تبلیغاتی که برروی سینه و یا برروی شال بصورت گیره و یا آهنربایی قرار میگیرد. در حال حاضر بج سینه به گونه ای عمل می کند که علاوه بر معرفی برند، جلوه‌ای زیبا به لباس فرد می بخشد و به خوبی سازمان را معرفی کنند. از این رو از این کالا برای معرفی و حس وابستگی فرد نسبت به آن سازمان را به دیگران نشان می دهد.

مدل های مختلف بج سینه

ما در سایت چاپ متین با بهره گیری از تکنولوژی های بروز و درخواست مکرر شما عزیزان تصمیم به راه اندازی و تولید چاپ بج سینه کردیم. سعی کردیم بج سینه را با تنوع بسیار بالا و کیفیت مناسب و قیمت ارزان تولید و در اختیار شما قرار بدهیم. مدل های مختلف شامل :

بج سینه طلایی

بج سینه نقره ای

بج سینه پلی استر

بج سینه پلی آنادایز

بج سینه نقره ای و طلایی از جنس برنج تولید شده اند و رنگ پس زمینه آنها متفاوت می باشد و شما می توانید هم بصورت سایه روشن و هم بصورت رنگی روی آنها چاپ بزنید. این مدل بچ های سینه قابلیت پلی استر کردن برروی آنها وجود دارد که مانند نگین درخشان طرح شما را جلوه می بخشد. چاپ بج سینه پلی استر مانند طلایی و نقره ای می باشد با این تفاوت که متریال به کار رفته در این بج سینه از پلی استر و الیاف فشرده پلاستیک می باشد و حالت نگینی به بج سینه شما می دهد.

چاپ بچ سینه آنادایز امکان چاپ بدون محدودیت رنگی وجود دارد و شما به راحتی می توانید در سایز و ابعاد مورد نظر خودتان بصورت گیره ای و یا مگنتی چاپ و سفارش بدهید.

مزایا و کاربرد بج سینه

موارد استفاده از بج سینه

کاربرد بسیار زیاد و متنوعی بج سینه دارد و شاید برای شما سوال پیش بیاید که  بج سینه چه کاربردی دارد ؟ این کاربرد هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل مصرف و کاربردی می باشد. بج سینه بصورت یک گیره و یا با آهنربا روی سینه ها نصب می شود. بطور معمول بج های سینه برای آقایان برروی جیب پیراهن و یا سمت چپ برروی کت و برای خانم ها یا برروی مقنعه و یا برروی شال و یا گوشه سمت چپ برروی مانتو آویزان و نصب می شود.

کاربرد بج سینه

بج سینه بعنوان یک ابزار بازاریابی و تبلیغاتی در تبلیغات و بازاریابی عصر جدید و مدرن بسیار جذاب و پرکاربرد شده است و بسیاری از شرکت های بزرگ و مطرح دنیا از این شیوه تبلیغات و بازاریابی برای توسعه کسب و کار خود استفاده میکنند.

مزیت اول: شاید مهمترین مزیت بج سینه معرفی و برندینگ سازمانی شما می باشد و برای نشان دادن برند سازمانی شما از این بج سینه استفاده می کنند و این بج سینه نماینگر تبلیغات سیار سازمانی شما تلقی می شود و بسیار زیبا و شکیل و کاربردی می باشد.

مزیت دوم: استفاده از چاپ بج سینه بعنوان حس وفاداری شما نسبت به آن مجموعه تلقی می شود بخصوص در بین سیاست مداران که از پرچم کشور خودشون در جلسات و ملاقات ها بسیار از این شیوه استفاده میکنند. استفاده از بج سینه حس وفاداری شما نسبت به آن سازمان را نشان می دهد و یک اعتماد متقابلی به طرف مقابل شما هم خواهد داد.

مزیت سوم: که به آن اشاره بکنیم وابستگی افراد نسبت به آن سازمان را نشان می دهد پرسنل و یا مسئولی که بج سینه برند سازمانی خودش را برروی لباسش نصب میکند وابستگی بیشتری نسبت به آن سازمان در دراز مدت پیدا میکند در نتیجه استفاده از چاپ بج سینه حس وابستگی زیادی را به پرسنل می دهد.

مزیت چهارم: تشخیص افراد مشغول در آن مجموعه را نشان میدهد. کافی است با درج بج سینه برروی لباس افراد شاغل در آن مجموعه را برای دیگران نمایان می کند بخصوص فروشگاه های بزرگ که ممکن است برای مشتریان حاضر در آن فروشگاه سوالی پیش بیاد می تواند به راحتی افراد شاغل در آن فروشگاه را شناسایی و سوال خودشان را از آنها بپرسند. همچنین استفاده از نمادهای یکسان در محیط کار، باعث افزایش نظم و هماهنگی بیشتر کارکنان می‌شود. زمانی که تمام کارمندان شرکت از یک نوع بج استفاده کنند، ظاهری یکپارچه و هماهنگ به وجود می‌آورند. این امر باعث ایجاد یک محیط کاری حرفه‌ای و منظم می‌شود.

سخن آخر

بطور کلی بج سینه مانند یک مدال و پلاک عمل می کند که افراد برای نمایش تعلق آنها نسبت به آن مجموعه و یا همچنین بعنوان معرفی آن برند به دیگران از آن استفاده میکنند. مزایا و کاربرد بج سینه بسیار زیاد می باشد و در این مقاله مزایا و کاربرد بج سینه نمی گنجد ولی ارزش و زیبایی این کار در سمینارها و نمایشگاه ها و حتی در سرکار بسیار می تواند به زیبایی یک مجموعه و یا حرفه ای بودن آن بسیار کمک بکند. درخصوص محل نصب این بج های سینه هم بستگی به سازمان و هدف شما از این تبلیغ می تواند متفاوت باشد. امیدوار هستیم مقاله مزایا و کاربرد بج سینه برای شما مفید بوده باشد و از مجموعه مقالات چاپ متین  نهایت لذت را برده باشید و توانسته باشیم شما را نسبت به اهمیت این کالای تبلیغاتی زیبا و خاص راهنمایی و شما را ترغیب کرده باشیم.