طراحی فاکتور با وردReviewed by چاپ متین on Nov 26Rating: 4.5مزایای چاپ فاکتور
طراحی فاکتور با ورد

طراحی فاکتور با ورد

در ادامه سلسله مراتب آموزش های چاپ متین سعی کردیم این بار طراحی فاکتور با ورد را به شما آموزش بدهیم.

ما آموزش های متعددی همچون آموزش طراحی تراکت با ورد ، طراحی بروشور با ورد ، طراحی کارت ویزیت با ورد و طراحی سربرگ در ورد را به شما بیان بکنیم و در هر یک از این مقالات به یکسری از توانمندی های نرم افزار ورد اشاره کردیم و به راحتی با مطالعات هر یک از این مقالات می توانید توانمندی خودتان را در کار با نرم افزار WORD بالا ببرید.

نرم افزار ورد به دلیل ساده گی و شناخت عمومی افراد از این نرم افزار استفاده از این نرم افزار بسیار آسان و قابل انجام می باشد و به راحتی افراد می توانند هر شکلی در هر قالبی را با این نرم افزار طراحی بکنند. که دیگر نیازی به هزینه ای بابت طراحی نداشته باشد. شما می توانید بسیاری از خدمات طراحی خود که بعدها قصد چاپ آن را داشته باشید با استفاده از این نرم افزار به سرانجام برسانید برای مثال اگر قصد چاپ فاکتور را داشته باشید شما می توانید براساس این آموزش ها یک چاپ فاکتور فوری زیبا و شکیل داشته باشید.

ما سعی کردیم در سلسله مقالات آموزشی که توسط گروه طراحی چاپ متین ارائه شده است آموزش های گام به گام همراه با تصاویر برای شما دوستان بیان کرده باشیم. در مقاله طراحی فاکتور با ورد مانند سایر مقالات سعی بر آن شده که آموزش بصورت گام به گام همراه با یکسری توضیحات و تصاویر مطالبی را برای شما بیان کرده باشیم این آموزش براساس نرم افزار Microsoft Word 2016 می باشد که استفاده از سایر نسخه های ماکروسافت هیچ تفاوتی با نسخه های قبل و بعد آن ندارد و ما سعی میکنیم از ابزارهایی استفاده بکنیم که در نسخه های قبل و بعد آن وجود داشته باشد تنها تفاوت آن ممکنه است محل قرار گیری آن ابزار در برخی نسخه های نرم افزار باشد.

رعایت یکسری نکات اولیه

شما باید قبل از طراحی یکسری نکاتی را رعایت بکنید که یک طراحی حرفه و متناسب با نیاز خودتان انجام بدهید.

نکته اول: سایز مورد نیاز خودتان را قبل از طراحی در برگه ورد باید تنظیم بکنید.

نکته دوم: با استفاده از یک کاغذ و قلم طرح اولیه ای که تمایل دارید آماده سازی بکنید را ترسیم و با استفاده از آن طرح اولیه اقدام به طراحی با استفاده از این نرم افزار بکنید.

نکته س