درباره تراکتReviewed by مدیریت on Nov 1Rating:
درباره تراکت

درباره تراکت

ما نگاهی به  شیوه های مختلف بازاریابی در کسب و کارها می اندازیم و می گوییم چرا نباید آگهی را نادیده بگیریم.

اگر شما صاحب کسب‌وکار کوچکی هستید و اخیرا فروشگاه یا فروشگاه آنلاین را باز کرده‌اید ، یا اینکه برای مدتی یک کسب‌وکار ثابت داشته اید و می‌خواهید یک رویداد خاص یا فروش ویژه ای را اعلام کنید ،یکی بهترین ابزار تبلیغاتی در این بخش استفاده از چاپ تراکت می باشد.

هر کسب‌وکاری بر بازاریابی آنلاین و روش‌های مدرن متمرکز است و توجهی به روش های بازاریابی سنتی ندارد همچون چاپ تراکت، چاپ پوستر و …  درحالیکه این طور نیست ، چون این روش آگهی‌ها قطعا هنوز در بودجه بازاریابی تجاری کوچک جایگاهی دارند . به طور کلی ، آگهی‌ها برای آگاه کردن مردم از چیزی وجود دارند ، و اغلب موقعیکه که زمان شما محدود است و شما باید با افراد زیادی صحبت کنید و همچنین بخواهید یکسری اطلاعات زیادی را در آن مدت زمان محدود به دیگران منتقل کنید این روش چاپ تراکت بسیار مفید می تواند باشد. شاید شما بگویید همه این موارد را می توان با استفاده از شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، تلگرام و … بتوانم توجه هزاران نفر که با این شبکه های اجتماعی سرو کار دارند را به خود جلب کنم، اما برای کسانی که شبکه های اجتماعی ندارند و یا زیاد با آن سرو کار ندارند چه می شود شما از بسیاری از این افراد بالقوه در سطح شهر محروم می شوید.

بنابراین چرا نباید از چاپ تراکت، چاپ بنر، چاپ پوستر ، چاپ سررسید اختصاصی و … برای کسب و کار کوچک و بزرگ خوتان استفاده کنید

روش های مختلف برای رسیدن به مخاطب

انتقال آگهی بصورت مستقیم و در خیابان تنها روش این سبک تبلیغاتی نیست بلکه شما می توانید با قرار دادن آگهی های خود در درب منازل و یا برروی ماشین ها و یا حتی در جاهای غیر رقیب مثلا اگر شما قصد دارید مزون لباس خودتان را تبلیغ کنید می توانید این آگهی ها را در فروشگاه ها رستوران ها، کافی شاپ ها و یا هرجای دیگری که غیرتخصصی با کار شما باشد پخش کنید. شما می توانید یک برنامه طنز یا یک هنرمندی را دعوت کنید و در خلال برنامه آگهی های خودتان را پخش و یا تبلیغ کنید.

بهترین اقدام برای بهره برداری بیشتر از تراکت

ما در طول روز و در بسیاری از اماکن همچون بیلبوردهای سطح شهر، قطار، ایستگاه اتوبوس و بسیاری از جاهایی دیگر تبلیغات متنوعی را مشاهده می کنیم که ممکن است به راحتی از کنار همه آنها بگذریم و توجه ای به آنها نداشته باشیم شما می توانید به همراه پخش آگهی های خود بصورت تراکت یک بازریاب حرفه ای که بتواند توضیحی در خصوص کسب و کار شما بدهد قرار بدهید و این عامل باعث می شود مشتریان شما بیشتر درگیر آگهی تبلیغاتی شما قرار بگیرند.

شما باید