اصول طراحی کارت ویزیت

اصول طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت یا همان بیزینس کارت جلو دار و پرچم دار هر سازمانی برای معرفی خود به مخاطبین خود می باشد. انتخاب جنس کارت ویزیت متناسب با طراحی آن یک اصل مهم در چاپ کارت ویزیت می باشد.

توضیحات تکمیل بسیار زیادی در مورد اهمیت و وجود کارت زیبا و خاص برای هر سازمانی در مقالات متعددی از جمله “همه چیز درباره کارت ویزیت” “درباره کارت ویزیت” بیان کردیم و در این مقاله قصد نداریم در خصوص اهمیت کارت ویزیت برای شما مطالبی را بیان بکنیم.

ولی به طور کلی وجود کارت ویزیت برای هر سازمان و یا نهادی یک اصل کاربردی و ضرروی می باشد و انتخاب رنگ ها باید دقیقا همان رنگ سازمانی شما باشد و طراحی کارت ویزیت باید متناسب با خدماتی که شما ارائه می دهید طراحی و چاپ کرده باشد.

اصول طراحی کارت ویزیت یکسری نکات کلیدی و کاربردی دارد که رعایت این موارد ، بسیار آسان و راهبردی می باشد و به راحتی شما می توانید با رعایت این چند اصل یک طراحی کارت ویزیت زیبا و مفید داشته باشید.

قبل از اینکه به بیان اصول طراحی کارت ویزیت بپردازیم شما باید ابتدا نوع و سایز کارت ویزیت خود را انتخاب بکنید که اگر قرار است طراحی کارت ویزیت خودتان را شروع بکنید براساس نوع کارت ویزیت و سایز آن طراحی خودتان را شروع بکنید.

شما با هریک از نرم افزار های طراحی می توانید طراحی کارت ویزیت خودتان را شروع بکنید و هیچ محدودیتی در این مورد وجود ندارد و همه این اصول طراحی کارت ویزیت در هریک از این نرم افزار ها قابل پیاده سایزی می باشد. کاربردی ترین و پرمصرف ترین این نرم افزار ها می توان به فتوشاپ ، ایلیستریتور ، کورل و حتی نرم افزار WORD اشاره کرد.

در چاپ متین مقالات متعددی در خصوص طراحی کارت ویزیت با نرم افزار های مختلف وجود دارد از جمله ” طراحی کارت ویزیت با فتوشاپطراحی کارت ویزیت با ایلوستریتورطراحی کارت ویزیت با ورد ” می باشد.

اصول طراحی کارت ویزیت

نکته اول: شما باید سایز کارت ویزیت خودتان را انتخاب بکنید و براساس آن طراحی کارت ویزیت خودتان را شروع بکنید.

م