اصول طراحی چاپ فاکتور

اصول طراحی چاپ فاکتور

ما قصد داریم در این مقاله اصول طراحی چاپ فاکتور را برای شما بیان بکنیم و این نکته را باید تاکید کنم که اهمیت خاصی ندارد شما دارنده یک کسب کار بزرگ یا کوچکی هستید . این نکته بسیار مهم است که وجود فاکتور و از همه مهم تر اصول طراحی چاپ فاکتور که باعث اهمیت بخشی به سازمان شما می باشد چه مواردی باید باشد.

فاکتور یکی از مهم ترین اسناد مورد نیاز هر سازمان برای پیگیری جریان نقدینگی هر ارگانی می باشد. چاپ فاکتور این کمک را به شما می کند تا حساب های دریافتی و خروجی خودتان را بعنوان یک سند قانونی و قابل پیگیری و رهگیری نزد خود نگهداری کنید تا بتوانید به راحتی از کسب کار خودتان بطور قانونی و شفاف محافظت بکنید.

وجود فاکتور برای هر سازمانی امری بسیار واجب و اجتناب ناپذیر است و قصد نداریم در این مقاله در خصوص اهمیت چاپ فاکتور برای هر سازمانی برای شما توضیحاتی را ارائه بدهیم قصد داریم در این مقاله بیشتر اصول طراحی چاپ فاکتور را برای شما گوش زد بکنیم.

در بسیاری از نرم افزار های گرافیکی همچون فتوشاپ ، کورل و … و یا با استفاده از یکسری قالب های آماده طراحی موجود در اینترنت می توانید طرح نزدیک به ایده خودتان را انتخاب بکنید و با استفاده از این نرم افزار های قید شده تغییراتی را متناسب با نیازمندی های سازمان خودتان تنظیم بفرمایید.

و یا همچنین می توانید از ابتدا یک طراحی بصورت کاملا اختصاصی برای خود تنظیم کنید.

اگر قصد دارید با استفاده از الگوهای آماده چاپ فاکتور اختصاصی طراحی بکنید باید این الوگو را کاملا شخصی سازی بکنید یعنی لوگو و رنگ فاکتور نیازمندی های مندرج در فاکتور را بصورت کاملا شخصی مرتب بکنید. و به راحتی از آن یک خروجی بگیرید و اگر قصد چاپ فاکتور فوری را دارید به راحتی می توانید خروجی گرفته شده را به یک مرکز معتبر چاپ در کشور بسپارید و خدمات چاپی خودتان را به آنها بسپارید.

قصد داریم در ۴ گام اصول طراحی فاکتور را برای شما بیان کنیم

یک: ابتدا یک قالب کاملا متناسب با نیازمندی خودتان از اینترنت انتخاب بفرمایید.

دو: عکس های مورد نظر خودتان برروی فاکتور آپلود کرده

سه: مطالب مورد نیاز خودتان را در فاکتور درج نمایید

چهار: از فاکتور نهایی خود یک خروجی بگیرید

اگر بعد از طراحی فاکتور قصد چاپ فاکتور را دارید باید اصول طراحی چاپ فاکتور را باید رعایت بفرمایید از جمله این موارد:

یک: سایز فاکتور خودتان بستگی به سایزی که نیاز دارید انتخاب بفرمایید. دقت کنید سایز بندی را دقیق متناسب به نیاز خود و همچنین چاپخانه مرتب بکنید.

دو : کد رنگی طراحی خودتان را براساس CMYK طراحی بفرمایید

سه: برای خلاصی برش باید از هر طرح ۵ میلی متر از لبه کار حاشیه امن قرار بدهید. دقت کنید این خلاصی برش به معنی این نیست که شما ۵ میلی متر از طرح خودتان کسر بکنید و حاشیه سفید قرار بدهید و طرحتان را طراحی بکنید باید شما پس زمینه طرح خودتان را بسط بدهید و نوشته ها ، لوگو و مطالب مهم خودتان