اصول طراحی بنرReviewed by مدیریت on Mar 31Rating:
اصول طراحی بنر

اصول طراحی بنر

در خصوص اصول طراحی بنر روش ها و متدهای بسیار زیادی وجود دارد که بسته به نوع کارایی هرکس از چاپ بنر متفاوت می باشد. در هر حوزه ایی و در هر بخشی از طراحی ها که قرار است به چاپ برسد سادگی و بی آلایش بودن آن طراحی در حوزه های تبلیغات بسیار مفید و موثر می باشد. اگر قصد شما از طراحی جذب مردم به سمت کسب و کار خودتان می باشد باید آن طراحی بسیار ساده و همه فهم باشد بگونه ایی که هرکس به راحتی بتواند تصویری را که خلق کرده اید متوجه بشود و به راحتی بتواند با آن ارتباط برقرار کند.

برخی از طراحان براین عقیده هستند که وجود یک طراحی معنا دار ممکن است بیشتر مشتری را به سمت خودش جذب کند زیرا اعتقاد دارند با درگیر کردن ذهن مشتری به طراحی خودشان آن مشتری می تواند غرق در دنیای کسب کار آنها بشود. در نتیجه برخی از طراحان اقدام به این نوع طراحی در حوزه تبلیغات خود می کنند و می بینید در چاپ بروشور ، چاپ تراکت و یا چاپ بنر کسب و کار خودشان از این متد نیز استفاده می کنند.

یکی از موفق ترین این شرکت ها در حوزه تبلیغات شرکت اپل می باشد که برای معرفی گوشی های همراه خود همه مشخصات گوشی خودش را در هنگام معرفی یک محصول بصورت واضح بیان نمی کند و همین گنگ بودن این مشخصات باعث جذب بیشتر مردم به این محصولات می شود. شرکت اپل یک نمونه موفق از این متد در حوزه تبلیغات می باشد ولی بسیاری از شرکت های دنیا با استفاده از این متد ضربه های بسیار جبران ناپذری در مقایسه با سایر رقبا خوردند.

ما در این مقاله قصد داریم اصول طراحی بنر را برای شما گوشزد کنیم امید است مورد فایده قرار بگیرد.

عناصر اصلی برای طراحی بنر شامل موارد زیر می باشد:

با کیفیت بالا بنر خودتان را طراحی کنید

سعی کنید از یکسری علامت و متون جذاب استفاده کنید که توجه بازدیدکننده را جلب کند و آن‌ها را وادار به توجه بیشتر در طراحی بنر خود کنید. اطلاعات باید مختصر باشد ، اما به اندازه کافی باید جذاب تا بازدیدکننده با انگیزه بسیار زیاد با شما تماس حاصل کند.

استفاده از تصاویر مرتبط

اطمینان حاصل کنید که همه تصاویر بکار رفته در چاپ بنر مربوط به محصول یا سرویس ارائه دهنده شرکت شما می باشد. با استفاده از یکسری تصاویری ببیننده را جذب کنید که به وب سایت شما مراجعه کند.

انگیزه برای تماس

شما می توانید با استفاده از ابزارهای بسیار زیادی مشتریانتان را به خودتان جذب کنید این ابزارها می تواند بعنوان یک هدیه مناسب بعنوان مثال کارت هدیه، کارت تخفیف، کارت