کلیه قیمت های وب سایت بروز می باشند.(و هم اکنون امکان ثبت سفارش آنلاین با قیمت های اعلامی وجود دارد)

چاپ کلاه

چاپ کلاه از جمله خدمات اختصاصی مرکز تخصصی چاپ متین می باشد که بسیار هم مورد استقبال مشتریان گرامی این مجموعه قرار گرفته است. پس اگر شما برای شرکت و برندتان نیاز به یک کلاه خاص و اختصاصی دارید که لوگو یتان روی آن چاپ شود، مرکز چاپ متین در کنار شماست تا این رویا شما را با بالاترین کیفیت و با ماندگاری بسیار بالا بدون محدودیت در رنگ چاپ محقق سازد .

چاپ کلاه به صورت شخصی و همچنین چاپ در تیراژ بالا برای مصارف سازمانی و تبلیغاتی می تواند به معرفی هر چه بهتر شما کمک کند تا همیشه در خاطر مخاطبانتان باقی بمانید. چاپ روی کلاه در مرکز چاپ متین به صورت فوری و با قیمت ارزان می تواند یک انتخاب کامل و مناسب برای شما بزرگواران و مشتریان گرامی باشد.

چاپ متین ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه

سفارش آنلاین چاپ کلاه
گالری تصاویر چاپ شده کلاه
چاپ کلاه

دسترسی سریع چاپ کلاه

چاپ کلاه سفید
چاپ کلاه مشکی
چاپ کلاه گلدوزی
چاپ عکس روی شاسی

چاپ روی کلاه سفید

چاپ کلاه سفید از مرسوم ترین و پرفروش ترین انواع چاپ روی کلاه می باشد بخصوص برای سفارشات با تیراژ بالا و تنوع رنگی طرحی زیاد . چاپ روی کلاه به روش سابلیمیشن معمولا بروی کلاه های سفید انجام می شود که چاپ روی کلاه سفید به صورت مستقیم بوده و رنگ و طرح به خورد پارچه می رود ولی در چاپ کلاه مشکی ، چاپ به صورت لیبلی انجام می شود که از مقاومت پایین تری نسبت به روش چاپ کلاه سفید برخوردار می باشد.

از ویژگی بارز چاپ کلاه به همین روش سابلیمیشن ، امکان چاپ با تیراژ پایین یعنی حتی یک عدد می باشد که این روش را نسبت به روش گلدوزی متمایز می کند. و از دیگر تفاوت های این دو روش می توان به سهولت طرح برای چاپ اشاره کرد که هیچگونه محدودتی برای طرحی که می خواهد روی کلاه قرار بگیرد ندارید ، در صورتی که چاپ به روش گلدوزی می بایست طرح به صورت تک رنگ باشد و یا از رنگ های تفکیک شده استفاده شود.

مشخصات چاپ روی کلاه سفید :

  • فضای چاپ روی کلاه : حدود 9 در 5 سانتیمتر
  • جنس پارچه کلاه : پارچه ای درجه یک
  • رنگ های کلاه موجود : سفید
  • روش چاپ : مستقیم سابلیمیشن حرارتی
  • شستشو : کاملا قابل شستشو و ثبات رنگ در شستشو
سفارش آنلاین چاپ کلاه سفید
گالری تصاویر چاپ شده کلاه
چاپ روی سفید

قیمت چاپ روی کلاه سفید

  • قیمت چاپ کلاه ها به تومان می باشد.
  • هزینه های جدول ، قیمت کلاه و چاپ روی آن می باشد.
 ۱ تا ۱۰ عدد۱۱ تا ۵۰ عددبالای ۵۰ عدد
۳ روز کاری79.00076.000تماس بگیرید
فوری(یک روزه)90.00087.000تماس بگیرید