کلیه قیمت های وب سایت بروز می باشند.(و هم اکنون امکان ثبت سفارش آنلاین با قیمت های اعلامی وجود دارد)

چاپ کلاه

چاپ کلاه از جمله خدمات اختصاصی مرکز تخصصی چاپ متین می باشد که بسیار هم مورد استقبال مشتریان گرامی این مجموعه قرار گرفته است. پس اگر شما برای شرکت و برندتان نیاز به یک کلاه خاص و اختصاصی دارید که لوگو یتان روی آن چاپ شود، مرکز چاپ متین در کنار شماست تا این رویا شما را با بالاترین کیفیت و با ماندگاری بسیار بالا بدون محدودیت در رنگ چاپ محقق سازد .

چاپ کلاه به صورت شخصی و همچنین چاپ در تیراژ بالا برای مصارف سازمانی و تبلیغاتی می تواند به معرفی هر چه بهتر شما کمک کند تا همیشه در خاطر مخاطبانتان باقی بمانید. چاپ روی کلاه در مرکز چاپ متین به صورت فوری و با قیمت ارزان می تواند یک انتخاب کامل و مناسب برای شما بزرگواران و مشتریان گرامی باشد.

چاپ متین ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه

سفارش آنلاین چاپ کلاه
گالری تصاویر چاپ شده کلاه
چاپ کلاه

دسترسی سریع چاپ کلاه

چاپ کلاه سفید
چاپ کلاه مشکی
چاپ کلاه گلدوزی
چاپ عکس روی شاسی

چاپ روی کلاه سفید

چاپ کلاه سفید از مرسوم ترین و پرفروش ترین انواع چاپ روی کلاه می باشد بخصوص برای سفارشات با تیراژ بالا و تنوع رنگی طرحی زیاد . چاپ روی کلاه به روش سابلیمیشن معمولا بروی کلاه های سفید انجام می شود که چاپ روی کلاه سفید به صورت مستقیم بوده و رنگ و طرح به خورد پارچه می رود ولی در چاپ کلاه مشکی ، چاپ به صورت لیبلی انجام می شود که از مقاومت پایین تری نسبت به روش چاپ کلاه سفید برخوردار می باشد.

از ویژگی بارز چاپ کلاه به همین روش سابلیمیشن ، امکان چاپ با تیراژ پایین یعنی حتی یک عدد می باشد که این روش را نسبت به روش گلدوزی متمایز می کند. و از دیگر تفاوت های این دو روش می توان به سهولت طرح برای چاپ اشاره کرد که هیچگونه محدودتی برای طرحی که می خواهد روی کلاه قرار بگیرد ندارید ، در صورتی که چاپ به روش گلدوزی می بایست طرح به صورت تک رنگ باشد و یا از رنگ های تفکیک شده استفاده شود.

مشخصات چاپ روی کلاه سفید :

 • فضای چاپ روی کلاه : حدود ۹ در ۵ سانتیمتر
 • جنس پارچه کلاه : پارچه ای درجه یک
 • رنگ های کلاه موجود : سفید
 • روش چاپ : مستقیم سابلیمیشن حرارتی
 • شستشو : کاملا قابل شستشو و ثبات رنگ در شستشو
سفارش آنلاین چاپ کلاه سفید
گالری تصاویر چاپ شده کلاه
چاپ روی سفید

قیمت چاپ روی کلاه سفید

 • قیمت چاپ کلاه ها به تومان می باشد.
 • هزینه های جدول ، قیمت کلاه و چاپ روی آن می باشد.
 ۱ تا ۱۰ عدد۱۱ تا ۵۰ عددبالای ۵۰ عدد
۳ روز کاری34.00031.000تماس بگیرید
فوری(یک روزه)45.00042.000تماس بگیرید

چاپ روی کلاه مشکی

چاپ روی کلاه مشکی یعد از کلاه سفید بیشترین طرفدار را برای چاپ و استفاده شخصی و تبلیغاتی دارد. . چاپ روی کلاه به روش سابلیمیشن معمولا بروی کلاه های سفید و مشکی انجام می شود که چاپ روی کلاه مشکی به روش های لیبلی برای طرح های با تنوع رنگی بالا و همچنین به روش کاتر پلاتر برای طرح های تک رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. طبیعتا مقاوت و ماندگاری چاپ طرح های تک رنگ که به روش کاتری انجام می شود بالاتر می باشد.

از مزایای برجسته چاپ کلاه به همین روش کاتری و لیبلی ، امکان چاپ با تیراژ پایین یعنی حتی یک عدد می باشد که این روش را نسبت به روش گلدوزی متمایز می کند. و از دیگر تفاوت های چاپ لیبلی برروی کلاه مشکی این است که هیچگونه محدودتی برای طرحی که می خواهد روی کلاه قرار بگیرد ندارید ، در صورتی که چاپ به روش گلدوزی می بایست طرح به صورت تک رنگ باشد و یا از رنگ های تفکیک شده استفاده شود.

مشخصات چاپ روی کلاه مشکی :

 • فضای چاپ روی کلاه : حدود ۹ در ۵ سانتیمتر
 • جنس پارچه کلاه : پارچه ای درجه یک
 • رنگ های کلاه موجود : مشکی
 • روش چاپ : لیبلی و یا کاتری تک رنگ
 • شستشو : قابل شستشو با آب سرد و دست
سفارش آنلاین چاپ کلاه مشکی
گالری تصاویر چاپ شده کلاه
چاپ کلاه مشکی

قیمت چاپ روی کلاه مشکی

 • قیمت چاپ کلاه ها به تومان می باشد.
 • هزینه های جدول ، قیمت کلاه و چاپ روی آن می باشد.
 ۱ تا ۱۰ عدد۱۱ تا ۵۰ عددبالای ۵۰ عدد
۳ روز کاری44.00041.000تماس بگیرید
فوری(یک روزه)55.00052.000تماس بگیرید

چاپ روی کلاه به روش گلدوزی

از دیگر روش های مرسوم برای چاپ روی کلاه استفاده از گلدوزی دیجیتالی و تمام اتوماتیک روی کلاه می باشد. روش گلدوزی یک روش مکانیکی اتوماتیک نسل جدید می باشد که طرح و فایل چاپی از طریق کامپیوتر به چرخ های صنعتی داده می شود و چرخ به صورت تمام اتوماتیک شروع به دوخت روی آن سطح از جمله کلاه می کند.

به این نکته باید توجه داشت به دلیل اینکه روش گلدوزی یک روش صنعتی است به همین دلیل چاپ با تیراژ پایین در این روش مقدور نمی باشد ، از همین رو این روش برای چاپ کلاه های تبلیغاتی و کارگاهی بسیار مناسب می باشد.

توجه به این نکته هم حائز اهمیت است که به دلیل اینکه در این روش طرح از طریق نخ های رنگی بر روی کلاه گلدوزی می شود طبیعتا دوام و ماندگاری این روش به مراتب بالاتر از روش سابلیمیشن می باشد.

مشخصات چاپ روی کلاه به روش گلدوزی :

 • فضای چاپ روی کلاه : حدود ۱۰ در ۶ سانتیمتر
 • جنس پارچه کلاه : پارچه ای درجه یک
 • رنگ های کلاه موجود : سفید و مشکی
 • روش چاپ : گلدوزی با نخ
 • روش شستشو : کاملا قابل شستشو و عدم تغییر رنگ بعد از شستشو
امکان سفارش گلدوزی وجود ندارد
گالری تصاویر چاپ شده گلدوزی
گلدوزی روی کلاه

قیمت چاپ روی کلاه به روش گلدوزی

 • قیمت چاپ کلاه ها به تومان می باشد.
 • هزینه های جدول ، قیمت کلاه و چاپ روی آن می باشد.
 ۱ تا ۱۰ عدد۱۱ تا ۵۰ عددبالای ۵۰ عدد
۳ روز کاری34.00031.000تماس بگیرید
فوری(یک روزه)45.00042.000تماس بگیرید

چاپ عکس روی کلاه

کلاه به پوشاکی گفته می شود که بر سر می گذارند. کلاه می تواند به خاطر محافظت، دلایل دینی ، ایمنی یا مد مورد استفاده قرار گیرد. در گذشته کلاه نشان دهنده پایگاه اجتماعی فرد بوده‌ است. کلاه در استفاده نظامی می تواند نشان‌دهنده ملیت، شاخهٔ فعالیت، درجه یا هنگ باشد.

امروزه کلاه لبه دار که کلاه نقاب دار و کلاه نقابی هم نامیده شده که بیشتر در بین مردم به خصوص قشر جوان مورد استفاده قرار می گیرد ، نوعی کلاه است که تقریباً به سر چفت می‌شود و لبه آن جلوی نور آفتاب را می‌گیرد.

ما در مرکز تخصصی چاپ متین از این گونه کلاه ها برای استفاده های شخصی و تبلیغاتی و برای اماکن عمومی همچون فست فود ها و رستوران ها و کارگاه های تولیدی چاپ و در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهیم.

برگرفته از سایز ویکی پدیا

ما سفارشات عمده شما را می پذیریم و در نتیجه تخفیفات بسیار شگفت انگیزی را به شما ارائه می دهیم.

فرم سفارش چاپ کلاه