کلیه قیمت های وب سایت بروز می باشند.(و هم اکنون امکان ثبت سفارش آنلاین با قیمت های اعلامی وجود دارد)

چاپ ماسک

برد همیشه با افرادی است که ابزار های تبلیغاتی زمان خود را می شناسند. متاسفانه در این روزها و با گسترش بیماری کرونا ( کوید ۱۹ ) و در شرایطی که هر فردی برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان موظف به استفاده از ماسک است ، چاپ ماسک می تواند یک تبلیغ موثر و کارا باشد. تمایز اصلی چاپ متین با سایرین امکان چاپ ماسک حتی به تعداد ۱ عدد می باشد که به ۲ صورت چاپ مدیا و یا چاپ کاتری تک رنگ امکان چاپ دارد و طبیعتا با افزایش تعداد سفارش قیمت به طور محسوسی کاهش می باید.

اگر این روزها به دنبال یک تبلیغ کارآمد و موثر می گردید پیشنهاد ما چاپ ماسک پارچه ای می باشد که در رنگ های متنوع و زیبا و با بهترین کیفیت چاپ و با قابلیت شستشو به دفعات بالا چاپ و در اختیار مشتریان گرامی قرار داده می شود.

چاپ متین ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه

سفارش آنلاین چاپ ماسک پارچه ای
گالری تصاویر چاپ شده ماسک
چاپ ماسک
چاپ عکس

چاپ روی ماسک پارچه ای دو لایه

چاپ رو ماسک پارچه ای تمام پنبه دو لایه یکی از مرسوم ترین سری ماسک هایی است که به توصیه سازمان بهداشت جهانی بهتر است به صورت جداگانه و یا برروی یک ماسک سه لایه استفاده گردد. ماسک های پارچه ای به دلیل دوختی که از وسط دارند روی تمام آن امکان چاپ وجود ندارد و به صورت ۲ تکه روی دو سمت ماسک می توان چاپ کرد. ماسک در این مرکز در رنگ های متنوع برای افراد بزرگسال ارائه می شود.

جنس پارچه ماسک از پنبه صد درصد و ضد حساسیت زا می باشد که ۲ پارچه روی هم دوخته می شود. چاپ روی ماسک های پارچه ای به ۲ صورت تک رنگ کاتری و مدیا تمام رنگی و بدون بکگراند امکان پذیر می باشد. رنگ های چاپ شده برروی ماسک های چاپ متین کاملا قابل شستشو میباشد و کلیه رنگ های بسیار شفاف و درخشنده می باشند.

مشخصات چاپ روی ماسک :

  • فضای قابل چاپ : هر سمت ماسک 6×6
  • سیستم چاپ : کاتری تک رنگ | مدیا فول رنگی
  • جنس ماسک : پارچه ۱۰۰% پنبه دو لایه ضد حساسیت
  • رنگ های ماسک قابل ارائه : سفید | مشکی | قرمز | زرد
  • حداقل تیراژ قابل سفارش : 1 عدد
  • شستشو : کاملا قابل شستشو و عدم تغییر رنگ بعد از شستشو
سفارش آنلاین چاپ ماسک پارچه ای
گالری تصاویر چاپ شده ماسک
چاپ ماسک پارچه ای

قیمت چاپ روی ماسک پارچه ای

  • قیمت چاپ ماسک ها به تومان می باشد.
تحویل۱ تا ۱۰ عدد۱۱ تا ۵۰ عددبالای ۵۰ عدد
5 روز کاری20.00018.000تماس بگیرید
فوری (یک روزه)33.00030.000تماس بگیرید

رنگ بندی ماسک های پارچه ای

ماسک های پارچه ای در مرکز چاپ متین در رنگ های متنوع و شاد و برروی پارچه های صد در صد پنبه و بدون حساسیت با بهترین کیفیت دوخت و کش تولید می شود. به دلیل تنوع در رنگ بندی امکان سفارش تکی این محصولات فقط در رنگ های استاندارد و پرکاربرد مثل : مشکی ، سفید ، قرمز و آبی میسر می باشد.

شرایط سفارش ماسک با رنگ های غیر از ۴ رنگ بالا :

  • سفارش با رنگ جور در پک های ۲۰ عددی با بیش ۱۵ رنگ مختلف به انتخاب چاپ متین
  • سفارش در تعداد بالا برای تولید در رنگ انتخابی شما
چاپ ماسک رنگی

چاپ عکس روی ماسک پارچه ای قابل شستشو

چاپ روی ماسک بهداشتی ، می تواند مهم ترین دوست ما در این حال و هوای کرونایی باشد که جهت پیشگیری از انتشار ویروس کرونا کاربرد دارد. ماسک پارچه ای استاندارد می تواند شما را نه تنها در برابر ویروس، بلکه در مقابل آلودگی هوا و ذرات معلق ایمن بدارد. ( M 5 )

شما مشتریان گرامی می توانید هم اکنون لوگو ، برند و یا یک تصویر زیبا و جذاب خودتان را انتخاب و برروی ماسک به رنگ دلخواهتان چاپ کنید. با چاپ ماسک جذاب شخصی خود می توانید جلوه و نمای صورت زیبای خودتان را دو چندان کنید و یا با درج تبلیغات برند خودتان همیشه و با کمترین هزینه در جلوی دید مخاطبانتان قرار داشته باشید. برای سفارش ماسک اختصاصی و سفارشیتان کافی است تصویر دلخواه خودتان و یا حتی یک متن را انتخاب کرده و برروی سایت چاپ متین آپلود کنید و بلافاصله و در مدت زمان کوتاه و با دقت و نهایت کیفیت یک ماسک زیبا و جذابی را به چاپ برسانید.

ما سفارشات عمده شما را می پذیریم و در نتیجه تخفیفات بسیار شگفت انگیزی را به شما ارائه می دهیم.

فرم سفارش آنلاین ماسک
چاپ ماسک