چاپ روی تیشرت زنانهReviewed by چاپ متین on Sep 23Rating: 4.5چاپ روی تیشرت زنانه | چاپ تیشرت زنانه اسپان | چاپ روی تیشرت زنانه پلی استر - چاپ متین

چاپ روی تیشرت زنانه

چاپ روی تیشرت زنانه بر روی پارچه با جنس اسپان و به رنگ سفید موجود و امکان پذیر می باشد.

پارچه اسپان دارای ۴۰ درصد نخ پنبه و ۶۰ درصد پلی استر می باشد و همین امر سبب قیمت مقرون به مصرفه این محصول شده است. کیفیت چاپ تیشرت زنانه به دلیل بافت و جنس پارچه فوق العاده می شود و کلیه رنگ ها روی این تیشرت زنده و درخشنده میباشند.

سفارش آنلاین چاپ تیشرت زنانه
گالری تصاویر چاپ شده تیشرت
چاپ روی تیشرت زنانه

مشخصات چاپ روی تیشرت زنانه :

  • ابعاد قابل چاپ : ۳۰*۲۰ و ۴۰*۳۰ سانتیمیتر
  • نوع چاپ: چاپ سابلیمیشن و کاملا مستقیم (به خورد پارچه میرود)
  • سایزهای زنانه : S-M-L-XL
  • نوع یقه: گرد پارچه ای
  • رنگ تیشرت: سفید
  • شستشو : کاملا قابل شستشو و عدم تغییر سایز بعد از شستشو

قیمت چاپ روی تیشرت زنانه

  • قیمت های ارائه شده هزینه چاپ و تیشرت می باشد.
  • قیمت چاپ تیشرت به تومان می باشد.
 ۱ تا ۱۰ عدد۱۱ تا ۵۰ عددبالای ۵۰ عدد
5 روز کاری- سایز چاپ A4106.000104.000تماس بگیرید
فوری(یک روزه)- سایز چاپ A4130.000128.000تماس بگیرید
5 روز کاری- سایز چاپ A3125.000123.000تماس بگیرید
فوری(یک روزه)- سایز چاپ A3150.000148.000تماس بگیرید

زمان تحویل چاپ روی تیشرت زنانه

زمان تحویل و آماده شدن تیشرت زنانه به چند عامل بستگی دارد:

در حالت کلی سفارشات چاپی تیشرت از جمله تیشرت زنانه بین ۱ الی ۳ روزکاری چاپ و آماده تحویل میباشد. در وب سایت امکان ثبت سفارش چاپ روی تیشرت زنانه به دو صورت ، چاپ عادی و چاپ فوری امکان پذیر میباشد. سفارشات فوری مجموعه نهایتا تا یک روزکاری آماده میشوند و سفارشات عادی نهایتا تا روز سوم کاری آماده تحویل میباشند. کیفیت چاپ روی تیشرت فوری و عادی هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند و داشتن تفاوت قیمت در دو سرعت چاپ به دلیل اولویت بخشیدن سفارش فوری بر سفارشات عادی میباشد.

تیراژ سفارش هم در زمان تحویل سفارش تاثیر گذار است. مجموعه چاپ متین قالبا تلاش خود را بر این دارد که سفارشات خود را طبق زمان مقرر ۱ الی ۳ روزکاری چاپ و تحویل نماید ولی در صورتی که سفارش تیشرت بالای ۱۰۰ عدد باشد ممکن زمان تحویل با قدری تاخیر مواجه شود که حتما با مشتری زمان تحویل هماهنگ خواهد گردید ولی برای سفارشات زیر ۱۰۰ عدد هیچ گونه محدودیتی برای تحویل وجود ندارد.

چاپ روی تیشرت زنانه

سایز و ابعاد تیشرت سفید زنانه

در جدول زیر ابعاد تیشرت های سفید زنانه در ۴ سایز S , M , L , XL برای سه قسمت عرض سرشانه ، گودی کمر و قد تیشرت در جدول زیر قید شده است.

  • ابعاد تیشرت بر حسب سانتیمتر می باشد.

 سایز Mسایز Lسایز XL
عرض سرشانه40۴۳۴۵
گودی کمر44۴۷۵۰
ارتفاع قد6062۶۵

ابعاد تیشرت

کیفیت چاپ روی تیشرت زنانه اسپان سفید

چاپ روی تیشرت زنانه سفید هم مشابه چاپ تیشرت سفید اسپان مردانه به صورت سابلیمیشن انجام می شود. چاپ سابلیمیشن به صورت حرارتی انجام میشود و طرح و خواسته شما با حرارت و دستگاه پرس مخصوص به خورد پارچه می رود . چاپ تیشرت زنانه سفید اسپان کاملا بدون بکگراند انجام میشود و قسمت های سفید کار و یا طرح شما از زمینه تیشرت که همان سفید است استفاده میشود. این گونه چاپ ( سابلیمیشن ) بهترین نوع چاپ ممکن بر روی تیشرت می باشد و بالاترین ماندگاری و البته کیفیت چاپ را دارد.