چاپ تیشرت بچگانهReviewed by چاپ متین on Sep 23Rating: 4.5چاپ تیشرت بچگانه | چاپ روی تیشرت بچگانه سفید | چاپ تیشرت بچگانه فوری - چاپ متین

چاپ تیشرت بچگانه

چاپ تیشرت بچگانه در مرکز تخصصی چاپ متین یکی از سفارشات چاپی پرطرفدار می باشد. چاپ روی تیشرت های بچگانه به ۲ صورت سفید اسپان و مشکی پنبه ای انجام می شود.

چاپ روی تیشرت بچگانه سفید مشابه تیشرت سفید اسپان مردانه برروی پارچه سفید رنگ از جنس اسپان انجام میشود. چاپ روی تیشرت بچگانه به دلیل بافت و جنس پارچه فوق العاده می شود و کلیه رنگ ها روی این تیشرت زنده و درخشنده میباشند. تیشرت اسپان بچگانه دارای ۴۰% نخ پنبه و ۶۰% پلی استر می باشد. ولی جنس تیشرت های بچگانه مشکی ۱۰۰ درصد پنبه می باشد و چاپ روی آن به صورت کاتری و یا لیبلی و مدیا انجام می شود.

سفارش آنلاین چاپ تیشرت بچگانه
گالری تصاویر چاپ شده تیشرت
چاپ تیشرت بچگانه

مشخصات چاپ روی تیشرت بچگانه :

 • ابعاد قابل چاپ : ۳۰*۲۰ سانتیمیتر
 • نوع چاپ: چاپ سابلیمیشن مستقیم و مدیا و کاتری
 • سایزهای بچگانه : ۰-۱-۲-۳
 • نوع یقه: گرد پارچه ای
 • رنگ تیشرت: سفید و مشکی
 • شستشو : کاملا قابل شستشو و عدم تغییر سایز بعد از شستشو

چاپ تیشرت بچگانه سفید اسپان

تیشرت بچگانه سفید اسپان از پرفروش ترین تیشرت های بچگانه این مرکز می باشد. این تیشرت به دلیل قیمت بسیار مناسب و همچنین کیفیت چاپ بسیار بالا و شارپ بسیار مورد استقبال خانواده های محترم قرار گرفته است. تنها ایراد این محصول نسبت به تیشرت های مشکی پنبه ای این مرکز کیفیت پایین تر خود تیشرت می باشد که دارای درصدی پلی استر می باشد که باعث کیفیت پایین تر این محصول می شود.

سایز و ابعاد تیشرت بچگانه

در جدول زیر ابعاد تیشرت های بچگانه در ۴ سایز ۰ , ۱ , ۲ , ۳ برای دو قسمت عرض سرشانه و قد تیشرت در جدول زیر قید شده است.

 • ابعاد تیشرت بر حسب سانتیمتر می باشد.

 سایز 0سایز ۱سایز ۲سایز ۳سایز ۴
عرض سرشانه2025262730
قد3336414249

تیشرت بچگانه سفید اسپان
 • قیمت های ارائه شده هزینه چاپ و تیشرت می باشد.
 • قیمت چاپ تیشرت به تومان می باشد.
 ۱ تا ۱۰ عدد۱۱ تا ۵۰ عددبالای ۵۰ عدد
5 روز کاری- سایز چاپ A434.00032.000تماس بگیرید
فوری(یک روزه)- سایز چاپ A445.00043.000تماس بگیرید

چاپ تیشرت بچگانه مشکی پنبه ای

تیشرت بچگانه مشکی پنبه ای از بهترین تیشرت های بچگانه ای است که در این مرکز امکان چاپ دارد. چاپ روی تیشرت های مشکی به ۳ صورت کاتری تک رنگ ، لیبلی و مدیا فول رنگی بدون بکگراند انجام می شود. این تیشرت نیز دارای الیاف ۱۰۰% پنبه کویر می باشد و بسیار برای استفاده طولانی مدت مناسب می باشد. امکان سفارش کلیه محصولات این مرکز حتی به تعداد ۱ عدد میسر می باشد.

سایز و ابعاد تیشرت بچگانه

 • ابعاد تیشرت بر حسب سانتیمتر می باشد.

 سایز 0سایز ۱سایز ۲سایز ۳سایز ۴
عرض سرشانه2025262730
قد3336414249

چاپ تیشرت بچگانه مشکی پنبه ای
 • قیمت های ارائه شده هزینه چاپ و تیشرت می باشد.
 • قیمت چاپ تیشرت به تومان می باشد.
 ۱ تا ۱۰ عدد۱۱ تا ۵۰ عددبالای ۵۰ عدد
5 روز کاری- سایز چاپ A455.00053.000تماس بگیرید
فوری(یک روزه)- سایز چاپ A465.00063.000تماس بگیرید

زمان تحویل چاپ تیشرت بچگانه

زمان تحویل و آماده شدن تیشرت بچگانه به چند عامل بستگی دارد:

به طور عمده سفارشات چاپی تیشرت بین ۱ الی ۳ روزکاری چاپ و آماده تحویل میباشد. در سایت امکان ثبت سفارش چاپ تیشرت بچه گانه سفید به دو صورت چاپ عادی و فوری امکان پذیر میباشد. سفارشات فوری مجموعه نهایتا تا یک روزکاری آماده میشوند و سفارشات عادی تهایتا تا روز سوم کاری آماده تحویل میباشند. کیفیت چاپ روی تیشرت فوری و عادی هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند و داشتن تفاوت قیمت در دو سرعت چاپ به دلیل اولویت بخشیدن سفارش فوری به سفارشات عادی میباشد.

و از عوامل دیگری که در زمان تحویل سفارش تیشرت بچگانه تاثیر گذار است تیراژ سفارش است. مجموعه چاپ متین قالبا تلاش خود را بر این دارد که سفارشات خود را طبق زمان مقرر ۱ الی ۳ روزکاری چاپ و تحویل نماید ولی در صورتی که سفارش تیشرت شما بالای ۱۰۰ عدد باشد ممکن زمان تحویل با قدری تاخیر مواجه شود که حتما با مشتری زمان تحویل هماهنگ خواهد گردید ولی برای سفارشات زیر ۱۰۰ عدد هیچ گونه محدودیتی برای تحویل وجود ندارد.

چاپ تیشرت بچگانه