کلیه قیمت های وب سایت بروز می باشند.(و هم اکنون امکان ثبت سفارش آنلاین با قیمت های اعلامی وجود دارد)

چاپ بروشور

شما می توانید یک چاپ بروشور سفارشی داشته باشید. ما می توانیم در چاپ متین هر بروشور سفارشی را برای شما هم طراحی و چاپ کنیم. سعی کنید میزان سفارش بروشور خود را بالاتر ببرید زیرا این امر باعث می شود قیمت چاپ بروشور برای شما کمتر محاسبه شود. ما با استفاده از بهترین تجهیزات و دستگاه های بروز دنیا و با بالاترین کیفیت رنگی ، بروشور شما را به چاپ می رسانیم. ما همچنین می توانیم با استفاده از یک سیستم حمل و نقل پیشرفته با کمترین هزینه و زمان محصول سفارشی تان را به دستتان برسانیم.

چاپ متین ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم

سفارش آنلاین چاپ بروشور
چاپ بروشور

دسترسی سریع خدمات چاپ بروشور

بروشور گلاسه 135 گرم
بروشور گلاسه 170 گرم
بروشور لوکس
بروشور تحریر ۸۰ گرم
بروشور گلاسه ۱۲۰ گرم
چاپ عکس

چاپ بروشور گلاسه 135 گرم

از جنس های پرکاربرد چاپ بروشور در لت های متفاوت استفاده از گلاسه 135 گرم می باشد. در بازار از برگه گلاسه 135 گرم علاوه بر بروشور برای تراکت ، پاکت ها و چاپ انواع پوستر ها نیز استفاده می شود. کلیه چاپ بروشور های برروی گلاسه 135 گرم به صورت 4 رنگ ( فول رنگی ) می باشد و کیفیت چاپ برروی این برگه بسیار مطلوب و رنگ ها همگی براق و اشباع می باشند. چاپ بروشور گلاسه 135 گرم به صورت دورو میسر می باشد. قیمت چاپ بروشور گلاسه ۱۳۵ گرم ذکر شده برای 1 و یا 2 خط تا و یا به اصلاح 2 لت و یا 3 لت می باشد.

برای ایجاد فضای اطمینان در زمان برش توصیه می شود لوگو و سایر نوشته های خود را حداقل به میزان 5 میلیمتر از لبه های کار فاصله دهید.

سفارش آنلاین چاپ بروشور ۱۳۵ گرم
چاپ بروشور گلاسه ۱۳۵ گرم