کلیه قیمت های وب سایت بروز می باشند.(و هم اکنون امکان ثبت سفارش آنلاین با قیمت های اعلامی وجود دارد)

چاپ اتیکت لباس

چاپ اتیکت آویز یکی از ملزومات هر خیاطی و تولیدی لباس و محصولات نیاز به آویز می باشد که در مجموعه تخصصی چاپ متین به صورت افست فول رنگی و با برش های زیبا و جنس های متنوع چاپ و در اختیار مشتریان گرامی قرار گرفته می شود. چاپ اتیکت لباس های این مرکز در 4 مدل با روکش سلفون مات ، گلاسه یووی ، لمینت برجسته و لمینت طلاکوب چاپ می شود. این اتیکت در اصطلاح به اتیکت لباس معروف هستند ولی برای آویز و یا هر محصولی که نیاز به آویز کردن دارد قابلیت استفاده دارد. امکان سفارش آنلاین چاپ اتیکت آویز با کلیه روکش های ذکر شده روی وب سایت مجموعه میسر می باشد و زمان های تحویل طبق زمان اعلامی روی هر جدول قیمت می باشد.

چاپ متین ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم

سفارش آنلاین چاپ اتیکت لباس
چاپ اتیکت لباس

دسترسی سریع چاپ اتیکت آویز

اتیکت سلفون مات
اتیکت گلاسه یووی
اتیکت مدرن
اتیکت دایره ای
اتیکت لمینت برجسته
اتیکت لمینت طلاکوب
ارسال تهران

چاپ اتیکت آویز سلفون مات گنبدی

چاپ اتیکت آویز سلفون مات گنبدی جز پرفروش ترین محصولات اتیکت آویز می باشد. چاپ اتیکت آویز این مرکز طبق تصاویر و قالب موجود در راهنمایی طراحی قالب و برش می خورد و چاپ اتیکت آویز سلفون مات گنبدی به صورت افست فول رنگی انجام می شود و سپس روکش سلفون مات می شود که دوام قابل قبولی به آن می بخشد. سفارش این محصول امکان چاپ یکرو و هم دورو را دارد. این نوع اتیکت لباس برای پوشاک و تولیدی ها قابل استفاده می باشد و هم به صورت اتیکت آویز برای محصولات و خدمات قابلیت پانچ و بند رد کردن را دارد.

اتیکت آویز سلفون مات گنبدی از کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم می باشد که روکش سلفون مات می شود و توصیه می شود برای چاپ این محصول از قالب طراحی استفاده شود.

سفارش آنلاین چاپ اتیکت سلفون مات گنبدی
چاپ اتیکت آویز سلفون مات

مشخصات چاپ اتیکت آویز سلفون مات گنبدی :

  • سایز طراحی اتیکت 5.1×9.6 سانتیمتر (51×96 mm) می باشد
  • سایز بعد از برش 4.6×9 سانتیمتر (46×90 mm) می باشد
  • برای طراحی اتیکت حتما