هدایای تبلیغاتیReviewed by چاپ متین on Jan 10Rating: 4.5هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی آخر سال

بررسی انواع هدایای تبلیغاتی آخر سال چاپ متین

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها وقتی به انتهای سال نزدیک می شوند مدیران آن شرکت ها بزرگترین دغدغه ای که ذهن آنها را درگیر می کند انتخاب یک هدیه تبلیغاتی بسیار زیبا و و شکیل و کاربردی می باشد. که هر سازمانی براساس بودجه ای که برای این کار تعبیه کرده است شروع به انتخاب گزینه های مختلف در بین هدایای تبلیغاتی می کند. ما قصد داریم در این مقاله به بررسی انواع هدایای تبلیغاتی توسط چاپ متین بپردازیم.

هدایای تبلیغاتی بسیار زیاد و متنوعی در این سالهای اخیر به دلیل استقبال بسیاری زیاد شرکت ها از دادن هدایای تبیلغاتی سبب تنوع در این حوزه شده است. و همچنین با پیشرفت در صنعت چاپ کمک بسیار زیادی به افزایش هدایای تبلیغاتی شده است که این امر باعث می شود برروی بسیاری از هدایای تبلیغات برند آن سازمان ها به چاپ برسد.

هدایای تبلیغاتی

هنوز هم برخی نهاد ها بر این اعتقاد هستند که آن هزینه ای که قرار است با انتخاب خودشان به کارمندان زیر مجموعه بدهند این انتخاب را به خود کارمندان بسپارند و برای این کار به دادن بن کارت و یا کارت های هدیه روی می آورند. و اعتقاد دارند که قدرت انتخاب را به خود افراد بسپارند. ولی این عقیده هزینه ای به مراتب بیشتری برای سازمان ها به بار می آورد زیرا دادن کارت هدیه مستلزم شارژ یک مبلغ قابل توجهی در کارت هدیه می باشد در صورتیکه اگر معیار را ۱۰۰ هزار تومان در نظر بگیریم با نصف آن مبلغ شما می توانید چندین هدیه تبلیغاتی به کارمندان خود هدیه بدهید که در ظاهر چه بسا ارزش آن بیشتر به چشم بیاید.
در این سال های اخیر هدایای بسیار زیاد و متنوعی به وجود آماده است که به راحتی سازمان ها می تواند از این تنوع محصول چند نوع را به راحتی انتخاب بکنند.
ما به بخشی از این هدایای تبلیغاتی که در مجموعه چاپ متین وجود دارد اشاره ای می کنیم :

برخی هدایای تبلیغاتی چاپ متین :

  • چاپ عکس و شاسی
  • چاپ روی لیوان
  • چاپ تیشرت
  • چاپ تقویم
  • چاپ سررسید
  • چاپ شال
  • چاپ پدموس
  • و …

چاپ عکس و شاسی

شما می توانید در انتهای سال با همه کارمندان و پرسنل خود یک عکس یادگاری و زیبا باهم بگیرید و سپس همان عکس را در قالب چاپ عکس و یا چاپ عکس روی شاسی بعنوان یکی از هدایای آخر سال به پرسنل خود هدیه بدهید. این هدیه علاوه بر یک هدیه ماندگار یک کادوی ارزان قیمت ولی در عین حال یک تبلیغات با ارزش می باشد.

شما می توانید این هدیه را در درون یک چاپ پاکت بسیار زیبا که نام و برند سازمان برروی آن چاپ شده است قرار دهید.

چاپ عکس از دیرباز یکی از ماندگارترین هدایایی بود که به خصوص در ایران برای ماندگاری در ذهن دیگران و فراموش نشدن هدیه داده می شد که طبیعتا امروزه با پیشرفت تکنولوژی های عکس برداری و به خصوص پیشرفت قابل توجه سیستم های چاپی کشور ، چاپ عکس همراه با شاسی می تواند شما را برای مدت بسیار طولانی روی دیوار منزل کسانی که دوستشان دارید ماندگار کند.

چاپ عکس

چاپ لیوان

یکی دیگر از خدماتی که در مجموعه چاپ متین وجود دارد چاپ روی لیوان یا چاپ ماگ می باشد. این هدیه جدا از قیمت پایینی که دارد شما می توانید عکس پرسنل و یا عکس لوگو سازمان خود را برروی آن هک کنید. این هدیه هم جز هدایای بسیار زیبا و بسیار کاربردی می باشد. نکته بسیار مهم در  نگهداری و استفاده کردن از آن وجود یک طراحی خاص برروی آن لیوان می باشد که اگر توسط یک طراح حرفه ای صورت بگیرید به جذابیت و ارزش گذاری هر چه بیشتر آن منجرب می شود.

شما می توانید در هر یک از این لیوان ها نشانه ای از خودتان مثل چاپ کارت ویزیت را درون آن قرار بدهید که سبب مالیکت و اتصال به سازمان شما باشد.

چاپ روی لیوان در مرکز تخصصی چاپ متین برروی بیش از ۳۵ مدل نوع و رنگ لیوان انجام می شود که با کمترین قیمت و با بالاترین کیفیت در تیراژ پایین حتی یک عدد تا تیراژ های بسیار بالای صنعتی چاپ و در اسرع وقت در اختیار مشتریان گرامی مجموعه قرار می گیرد.

چاپ لیوان

چاپ تیشرت

انتخاب یک تیشرت زیبا و با کیفیت و چاپ عکس و یا چاپ لوگوی سازمانی برروی آن سبب ارزش گذاری هر چه بیشتر چاپ روی تیشرت می شود. از این هدیه تبلیغاتی می توانید برای چاپ عکس یادگاری ، لوگو و یا برند خودتان در انتهای سال برای چاپ روی تیشرت بعنوان یک هدایای تبلیغاتی در آخر سال به پرسنل خود هدیه دهید.

چاپ تیشرت در مرکز تخصصی چاپ متین یکی از متنوع ترین انواع پکیج های چاپ روی تیشرت در کشور می باشد. انواع تیشرت های اسپان و ملانژ و تیشرت های پنبه ای در رنگ های متنوع و همچنین تیشرت های یقه ار جودون درجه یک تنها گوشه ای از تنوع انواع تیشرت های مرکز می باشد.

از دیگر تمایزات این مرکز تنوع سیستم های چاپی می باشد که همراه در تلاش هستیم بهترین راهکارها برای چاپ روی انواع پارچه را در اختیار مشتریان گرامی خود قرار دهیم. چاپ های سابلیمیشن ، کاتری ، لیبلی و مدیا تنها گوشه ای از سیستم ای چاپ مرکز تخصصی چاپ متین برروی پارچه های متنوع موجود در بازار می باشد که این محصول نیز به صورت تکی یعنی حتی یک عدد تا تیراژ های چند هزار عدد امکان چاپ در این مرکز را دارد.

چاپ تیشرت

چاپ تقویم ( رومیزی – دیواری – جیبی )