مزایای چاپ چسبReviewed by چاپ متین on Jul 22Rating: 4.5مزایای چاپ فاکتور
مزایای چاپ چسب

مزایای چاپ چسب

امروزه مردم برای پیشروی درکارشان بخش مهمی از سرمایه  خود را صرف تبلیغات میکنند برخی روی کاغذ تبلیغ میکنند وروی درب منزل یا مکانهای دیگر میچسبانند اما این کار باعث کثیف شدن مکانهای عمومی می شود اما امروزه چسب آرم وعلائم  این کارها را بسیار آسان کرده است همچنین میتوانید با سفارش آرم وعلائم شما  یک چسب اختصاصی برای خود سفارش و تولید بشود شما میتوانید هر گونه لوگو وعلائمی را که میپسندید در طرحها  و رنگهای مختلف سفارش دهید تا ظرف مدت زمان کوتاهی بدستتان برسد.

ما در مقاله مزایای چاپ چسب سعی کردیم اصلی ترین و مهم ترین نکاتی که می تواند یک چسب داشته باشد را برای شما بیان بکنیم و امیدوار هستیم با خواندن این مقاله مزایای چاپ چسب بتوانید به یک تصمیم درستی برسید.

چاپ چسب یکی از مهم ترین ابزار کلیدی که هر شرکت می تواند با تولید این محصول و برچسب زده برروی کالای مورد نظر خودش یک اعتبار بسیار زیادی به کالای خودش ببخشد.

مهمترین مزایای استفاده از لیبل و یا چسب

ممکن شما صاحب کارخانه یا شرکتی هستید، که برای معرفی محصولات خود از لیبل استفاده می‌کنید. برای همین حتما باید نسبت به مزایای استفاده از برچسب آگاهی داشته باشید. لیبل که بر روی محصولات زده می‌شود، به مخاطبان کمک می‌کند تا آنها متوجه نوع کارکرد و یا نوع استفاده از محصولات شوند.

لیبل ها بهترین راه حل برای معرفی محصولات بوده که حتی به راحتی می‌توان بر روی آن بارکد، قیمت و حتی نوع استفاده از محصولات را درج کرد. در حقیقت لیبل یا برچسب‌ یکی ازمهمترین ابزارهای تبلیغاتی بوده که علاوه بر کارآمدی بالا، مقرون به صرفه بوده و حتی می‌تواند در برندنیگ محصولات به شما کمک کند و سود بیشتری نسیب شما گردد.

برای معرفی و برندیگ یک محصول به دو شیوه می توان معرفی کرد شیوه اول چاپ لیبل ارزان که بصورت شیتی می باشد و در سایزهای مختلف امکان تولید و زدن برروی محصول وجود دارد. این شیوه تبلیغات به نسبت مقرون به صرفه تر می باشد ولی جدا سازی و شیوه برچسب زده برروی محصول بسیار سخت و با مشکل می باشد. زمان تولید این شیوه لیبل ها کمتر و سریع تر به نتیجه می رسد.

شیوه دوم تولید نوار چسب می باشد که این شیوه تبلیغات برای مقرون به صرفه بودن باید در تیراژ بالا صورت بگیرد و زمان تولید این شیوه طولانی تر می باشد و مزایای اصلی این شیوه تبلیغات دقت و تمیزی بودن این سبک برچسب ها می باشد. چاپ چسب به دو شیوه مورد استفاده قرار میگیرید یک شیوه بصورت برچسب بروی محصولات که بصورت لیبل برروی محصولات و بصورت دستگاه اتوماتیک وار مورد استفاده قرار میگیرد. شیوه دوم بصورت نوار چسب بروی کارتن و موقع بسته بندی از این شیوه استفاده می شود. که شیوه اول بخصوص برای برچسب زدن برروی یک کالا که توسط دستگاه لیبل زن زده و تولید می شود.

ویژه گی های چاپ چسب اختصاصی

هر دو این موارد یک شیوه تولید دارد ولی در مورد لیبل برروی محصولات یک مرحله اضافه تر و اون برش نیم تیغی می باشد که روی چسب باید بخورد تا به راحتی بتواند توسط دستگاه از روی چسب بلند بشود و برروی محصول بچسبد.

هر دو شیوه چسبی که خدمت شما اعلام شد دارای مزایای و معایب مخصوص به خودش می باشد که هر شخصی براساس نیاز خودش باید هر یک از این موارد را استفاده و سفارش بدهد. شیوه نوار چسب هزینه ای به نسبت لیبل بیشتری دارد ولی اگر حجم سفارش شما زیاد باشد سیستم تولید چسب دارای مزایای بیشتر می باشد.

ما در مجتمع تخصصی چاپ متین سعی کردیم هر دو شیوه برچسب را تولید و در دسترس قرار بدهیم که به راحتی بتوانید هر مورد شیوه چسب را براساس نیاز و بودجه خودتان سفارش بدهید.

نوار چسب ها می تواند فرمولاسیون  مختلفی  داشته باشد آنها را در ضخامتها واندازه های مختلفی تولید وعرضه میگردد و برای تبلیغات روی  کارتن به عنوان بسته بندی محصولات دیده می شود چسبهای آرم دارتولید شده از فیلم شفاف PPبا ضخامتهای ۱۵ تا ۵۰میکرون تولید وعرضه میگردد استقامت بالای چسب طرح دارباعث شده است که دربسته بندی و قراردادن آرم مخصوص هر شرکت  یا کارخانه  یا هرمحصولی روی کارتن یا جعبه چاپ  شود وهمچنین میتوانند یک عایق ضد آب برروی سطوح باشند در کارخانه های تولید به دو روش این چاپ ها را انجام میدهند دربرخی موارد ابتدا عکس را روی فیلم قرار میدهند سپس چسب ریزی میکنند وروش دیگر اینکه ابتدا چسب ریزی میکنند سپس عکس را روی چسب میگذارند که دراین صورت  کیفیت چسب  پایین می آید.

این شیوه تبلیغات بسیار می تواند مفید و کاربردی باشد و یک شیوه تبلیغاتی که به نسبت سایر شیوه های تبلیغاتی بسیار مفید و کاربردی می تواند باشد. زیرا در این شیوه تبلیغاتی هزینه ای که شما بابت تبلیغات می دهید اصلا مانند چاپ تراکت و یا چاپ بروشور که باید به عموم جامعه بدهید تا به بازار هدف خود برسید نیست بلکه شما برروی محصولات خودتان تبلیغات را به شیوه چسب می زنید که هم تبلیغات سازمان شما برروی چسب قرار گرفته است و هم محصول خودتان را منحصر به خودتان می کنید. کاربرد دیگری که می توانید از این لیبل ها و یا چاپ چسب بعنوان پلمپ استفاده بکنید که مشتری با در دست گرفتن کالای شما و با باز کردن آن محصول آن کالا از پلمپ خارج می شود.

هم در چاپ لیبل دارای انواع محصولات در جنس و سایز و قیمت های مختلف وجود دارد و هم در نوار چسب که در ۵ جنس با قابلیت های مختلف عرضه شده است که هر شرکتی براساس نیاز خودش می تواند یکی از این موارد را انتخاب و چاپ بکند.

قیمت چاپ چسب بستگی به ابعاد نوار چسب و همچنین نام لوگو، رنگبندی چاپ و نوار چسب دارد. بنابراین به سهولت نمی توان نرخ ثابتی را در رابطه با قیمت نوار چسب چاپدار بیان کرد. البته در برخی موارد یکسری از هزینه ها ثابت می باشد مانند ساخت کلیشه و هزینه چاپ که تقریبا برای مدتی می توان یک هزینه ثابتی در نظر گرفت.

مزایای زیادی در تولید چاپ چسب و یا چاپ لیبل وجود دارد که پیشنهاد می کنیم اگر شرکت و مجموعۀ تولیدی تازه کار و یا با سابقه هستید از مزایای چاپ چسب اختصاصی تبلیغاتی استفاده نمائید. ممکن است نسبت به نوار چسب معمولی گران باشد ولی ارزش و اعتبار کاری شما را چندین برابر می کند. زیرا برند و لوگوی خودتان را برروی بسته بندی محصول خود می زنید.

ما در مقاله مزایای چاپ چسب سعی کردیم مهم ترین نکاتی که یک نوار چسب می تواند برای شما داشته باشد برای شما بیان بکنیم و امیدوار هستیم با مطالعه این مقاله مزایای چاپ چسب نهایت استفاده را برده باشید.