طراحی کارت ویزیت با وردReviewed by مدیریت on Feb 25Rating:
طراحی کارت ویزیت با ورد

طراحی کارت ویزیت با ورد

اگر نیازمند طراحی کارت ویزیت عجله ای هستید و تخصصی در نرم افزارهای سخت گرافیکی ندارید ولی دوست دارید خودتان کارت ویزیت خودتان را طراحی کنید می توانید با استفاده از نرم افزارها ساده ورد یک کارت ویزیت بسیار حرفه و زیبایی رو ایجاد کنید. شما کافی لوگوی کسب و کار خودتان را داشته باشید تا با جایگزاری کردن در ورد به راحتی بتوانید یک طراحی کارت ویزیت با ورد را داشته باشید. شما می توانید از سمپل های موجود در ورد برای کارت ویزیت خودتان نیز استفاده کنید.

شما به دو صورت می توانید طراحی کارت ویزیت با ورد داشته باشید یکی به روش نمونه های آماده در ورد و دیگری با استفاده از Table های موجود در ورد نیز کارت ویزیت خودتان را نیز طراحی کنید.

امیداوار هستیم شما بتوانید با استفاده از این چند گام ساده یک کارت ویزیت بسیار حرفه ای و خارق العاده ای را ایجاد کنید به طوریکه قیمت چاپ کارت ویزیت برای شما بسیار ارزان تر تمام شود و همچنین هیچ کس باورش نشود شما طراحی کارت ویزیت با ورد داشته اید و این نکته هم هست طراحی بسیار خوب باعث چاپ کارت ویزیت خوب هم میشود.

این آموزش ها مطابق با 2016 Microsoft Word می باشد و در سایر نسخه ها ورد هم کاربرد دارد ولی ممکن است برخی از قسمت های آن جابجا شده باشد.

روش اول طراحی کارت ویزیت

مرحله اول

در قسمت بالای نرم افزار برروی گزینه File کلیک کنید و سپس برروی گزینه NEW کلیک کنید این کار باعث می شود شما یک فایل جدیدی رو باز کنید. این کار باعث می شود شما تعداد زیادی کارت ویزیت مشاهده کنید.