کلیه قیمت های وب سایت بروز می باشند.(و هم اکنون امکان ثبت سفارش آنلاین با قیمت های اعلامی وجود دارد)

چاپ و ساخت مهر

امروزه از مهر به عنوان وسیله ای استفاده می شود که به کمک آن می‌توان بر روی فاکتور و یا سربرگ رسمی نشانی از خود ثبت و به تایید رساند. چاپ و ساخت مهر و استفاده از آن هویت یک مدرک و یا هر سندی را که پای آن باشد را مشخص و با تایید می رساند. عملکرد مهر به گونه ای است که با انتقال جوهر روی کاغذ اثری ماندگار از شما بر جای خواهد گذاشت. چاپ و ساخت مهر در مرکز تخصصی چاپ متین به روش های متنوع و گوناگونی انجام می شود و به صورت فوری در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت. ساخت مهر لیزری اتوماتیک و مهر های ژلاتینی و نصب روی دستگاه ها با برند های متنوع و در سایز های مختلف و در اشکال گوناگون از جمله مستطیلی و مربع و دایره و بیضی و همچنین چاپ و ساخت مهر های تک رنگ و رنگی بخشی از خدمات ساخت مهر این مرکز می باشد.

چاپ متین ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم

سفارش آنلاین ساخت مهر
چاپ و ساخت مهر

دسترسی سریع ساخت مهر

مهر لیزری
مهر ژلاتینی
مهر جیبی
مهر برجسته
ارسال تهران

ساخت مهر لیزری اتوماتیک (تک رنگ و رنگی )

بر خلاف مهر های ساده و یا ژلاتینی قدیمی ، مهر های لیزری اتوماتیک نسل جدید مهر ها در کشور محسوب می شوند که در سال های اخیر هم به دلیل ویژگی های بارز و منحصر به فردی که دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله ویژگی های مهر اتوماتیک لیزری نسبت به مهر های ژلاتینی قدیمی تر ، عدم نیاز این مهر ها به استامپ جداگانه است و به راحتی هم قابل شارژ می باشند. از دیگر ویژگی های مهر های اتوماتیک لیزری سرعت استفاده بسیار بالاتر این مهر ها و همچنین دقت به مراتب بالاتر ساخت این مهر هاست که تقریبا تمامی جزییات روی مهر قابل تفکیک می باشند و از دیگر تفاوت های بارز مهر های اتوماتیک لیزری نسبت به نسل های قدیمی تر طول عمر چندین برابری این گونه مهر لیزری نسبت به سایر رقاباست.

امکان ساخت و تولید مهر های لیزری به صورت استاندارد تک رنگ آبی کاربنی و همچنین چند رنگ فراهم می باشد که بخش سفارش آنلاین می توانید مشخص نمایید.

پس قطعا با توجه به توضیحات بالا اگر به دنبال ساخت مهر فوری و با کیفیت هستید پیشنهاد این مرکز به شما بزرگواران ساخت مهر لیزری است.

سفارش آنلاین ساخت مهر لیزری
ساخت مهر لیزری

مشخصات مهر لیزری موبی ( Mobi Stump )

مهر موبی لیزری

  • مهر لیزری موبی ساخت کشور ترکیه می باشد.
  • امکان ساخت و چاپ مهر به صورت فوری یکروزه
  • ساخت مهر در رنگ استاندارد آبی و همچنین امکان ساخت با رنگ انتخابی
  • امکان ساخت مهر به صورت مستطیلی ، مربع ، دای