روش برگزاری نمایشگاه پوسترReviewed by مدیریت on Dec 19Rating:
روش برگزاری نمایشگاه پوستر

روش برگزاری نمایشگاه پوستر

برگزاری جلسه و یا نمایشگاه پوستر یک فرصت بسیار خوبی برای ارائه مطالب خودتان به دیگران می باشد. رقابت بسیار زیادی در نمایشگاه های پوستر وجود دارد. شما باید بتوانید توجه بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کنید و به سرعت پیام خودتان را به آنها منتقل کنید. یک پوستر زیبا و جذاب می تواند پیام و حرفه و کار شما را به وضوح به دیگران بیان کند. جذابیت پوستر مخاطبین را تشویق می کند که درباره کار شما با شما صحبت بکنند و همچنین به آن ها این فرصت را می دهید تا اطلاعات دقیقی از پیام شما بدست بیاورند.

سعی کنید برای کسب تجربه وقتیکه از شما به عنوان یک شرکت کننده در یک جلسه نمایشگاه پوستر دعوت می کنند مجموعه ای راهنمایی هایی در خصوص پوستر به شما ارائه خواهند داد. این رهنمود ها اطلاعات خاصی را فراهم می کند. اگر چه هر نمایش متفاوت است ، اما متوجه خواهید شد که میزان توضیح دادن زمان برگزاری ، مدت برگزاری و … را به راحتی متوجه خواهید شد.برخی از افراد برگزار کننده نمایشگاه پوستر توصیه ها و پیشنهاداتی را ممکن است به شما ارائه بدهند که بر مبنای تجربیات چندین ساله خودشان باشد. این پیشنهادات معمولا شامل موارد زیر می باشد.

مخاطبین خود را بشناسید تا بتوانید به طور موثر به آن‌ها ارتباط برقرار کنید .

متن باید به اندازه کافی بزرگ باشد از فاصله دور خوانا به نظر برسد.

تکیه ها باید به گونه ای سازماندهی شده باشند که بیننده را از طریق نمایش هدایت کند.

تصاویر ساده و بسیار ساده بسازید.

چاپ پوستر باید خود توضیحی باشد یعنی اینکه خودش راحت با شما صحبت کند.

نمایش ساده و متن کوتاه ، یک بیننده باید در عرض 30 ثانیه آن را بگیرد . شما می‌توانید اطلاعات عمیق و دقیق تر را در قالب چاپ بروشور ارائه دهید.

یک پوستر با رنگ خنثی بر روی صفحه مات ، بیشتر از یک پس‌زمینه روشن به چشم می‌خورد .

مطالب خود را سازماندهی کنید و محتوای خود را برای حذف پارازیت های صوتی بصری ویرایش کنید . زمانی که شک داشته باشید ، ادیت کنید ؛ مط