بنر تبلیغاتیReviewed by مدیریت on Nov 12Rating:
بنر تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی

تاریخچه

پیشگام در تبلیغات بنر آنلاین در زمان گذشته متعلق به یک شرکت به نام IBM بود. این شرکت برای تبلیغ محصولات Sears در دهه ۱۹۸۰ ، و سپس برای سایر شرکت های تبلیغ کنندگان از جمله AOL فعالیت می کرد که آن شرکت یکی از رقبای مستقیم Prodigy’s می بود. اولین آگهی وب(قابل کلیک) clickable ( که بعدها با واژه ” بنر ” شناخته شد ) توسط شبکه اینترنت جهانی ( GNN ) در سال 1993 به هلر ، Ehrman ، وایت ، مک اولیف ، یک شرکت قانون که اکنون از دست رفته, فروخته شد . GNN اولین نشریه اینترنتی پشتیبانی شده و یکی از اولین وب سایت‌های تجاری جهانی می باشد.

HotWired واژه ” بنر تبلیغاتی ” را ابداع کرد و اولین شرکتی بود که گزارش‌های نرخ را در قالب بنر برای مشتریان خود قابل کلیک کردن کرد. اولین بنر اینترنتی که توسط HotWired فروخته شد برای T & Corp. پرداخت شد و در ۲۷ اکتبر ۱۹۹۴ به صورت آنلاین قرار گرفت.

اولین سرور مرکزی در جولای ۱۹۹۵ توسط Focalink ارتباطات Focalink ایجاد شد که مدیریت ، هدف‌گیری و ردیابی تبلیغات آنلاین را فعال کرد. مدل تبلیغاتی آنلاین جدید در سال‌های اولیه قرن ۲۱ ظهور کرد.

علت گرایش به سمت بنرهای تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی شما اغلب اولین چیزی است که نشان‌دهنده سایت یا سازمان شما می باشد . این معادل یک آگهی در روزنامه یا مجله می باشد که نحوه کسب و کار و یا محصولات خود را می توانید در قالب بنر تبلیغاتی مشتریان تان را مستقیما به خودتان مرتبط ‌کنید .شما کافی است روی هر علامتی روی این صفحه کلیک کنید تا ببینید چطور کار می‌کند.

تبلیغ شما باید جذاب و حاوی اطلاعاتی باشد که باعث جلب توجه مخاطبین شما بشود . بنابراین طراحی بنر تان باید توسط یک طراح حرفه‌ای و با تجربه و یا شرکت طراحی انجام شود تا تبلیغی ایجاد کند که دارای کارایی و ارزش زیادی باشد که دیگران مایلند باشند روی آن کلیک کنند.

بنرهای بیشماری روی وب سایت ها وجود دارد ، بیشتر آن‌ها ساده و کسل‌کننده هستند . آیا شما روی پوستر های زشت و کسل کننده کلیک می کنید؟

هنگامی که بنر شما آماده است می‌توانید آن را به صورت رایگان با بنر های مختلف تبادل کنید . البته شما می‌توانید بنر خود را در مکان های پر بازدید همچون سایت Yahoo قرار بدهید. معمولا در جاهای پر بازدید هزینه بیشتری را باید برای تبلیغات پرداخت کنید تا آنها بنر شما را نمایش بدهد.

مخاطبین شما کافی است روی بنر تبلیغاتی شما کلیک کنند تا به طور خودکار به سایت شما منتقل شوند . اگر طراحی بنر شما  تار و یا ساده باشد، شما تعداد زیادی کلیک را از دست می دهید!

شما می‌توانید از بنر به عنوان بالای وب سایت خود استفاده کنید . بنر در بالای صفحه نمایش شما اولین چیزی خواهد بود که بازدید کننده زم