اصولی که باید در طراحی رعایت بکنیدReviewed by چاپ متین on Oct 17Rating: 4.5مزایای چاپ فاکتور
اصولی که باید در طراحی رعایت بکنید

اصولی که باید در طراحی رعایت بکنید

کار طراحی و انجام دادن خدمات گرافیکی یک کار بسیار بزرگ و فراتر از ذهن می باشد. کار طراح این است که از شنیده ها و دیده ها یک داستان و یک طراحی را در ذهن خود ایجاد و براساس آن یک طراحی زیبا و خلاقانه ایجاد بکند.

شما به عنوان یک طراح می توانید یک داستان و یک ایده را بصورت خلاقانه و با رنگ و قلم های متناسب یک طراح گرافیکی ایجاد بکنید. نرم افزار های بسیار زیادی برای طراحی وجود دارد که مهم ترین آن نرم افزار نرم افزارهای فتوشاپ و کورل می باشد که نرم افزار های فتوشاپ براساس پیکسل هستش و نرم افزار کورل براساس برداری و خطی می باشد.

هر طرحی یک قطعه هنری جدید و منحصر به فرد است که در دنیا متولد می شود. شما هم این فرصت را دارید که خلاق باشید و سبک خود را انتخاب کنید. اصولی که باید در طراحی رعایت بکنید و اصول اساسی در زمینه طراحی گرافیک که باید رعایت بکنند رو سعی میکنیم در مقاله اصولی که باید در طراحی رعایت بکنید را اصلی ترین نکات رو برای شما بیان بکنیم.

به همین دلیل تلاش کردیم با بسیاری از طراحان گرافیک حرفه ای صحبت کنیم و از آنها پرسیدیم که باید طراحان چه نکاتی در زمینه طراحی گرافیک رعایت بکنند و چه چیزی را با همکاران خود در میان می گذارند.

پس از جمع آوری نظرات مختلف و اصول طراحی گرافیک ، لیستی از مهم ترین  نکته طراحی گرافیکی ارائه کردیم که می توانید در پروژه های طراحی فعلی و آینده خود پیاده سازی کنید.

شما به راحتی می توانید با رعایت این چند نکته اساسی و اصلی در همه طراحی های خود و حتی در طراحی های خدمات چاپ افست مثل کارت ویزیت ، سربرگ ، تراکت ، بروشور و … و همچنین در طراحی های سایز های بزرگ مثل بنر ، پوستر دیواری و … و همچنین در طراحی و روتوش عکس های خانوادگی خود می توانید از این روش ها استفاده و این نکات را پیاده سازی بکنید.

نکته اول: استفاده از فونت های محدود