تماس باما: ۴۲۰۲ ۷۷۶۲-۰۲۱ (خط ویژه)|ChapMatin.com@Gmail.com

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

ورود کاربران به وب‏‌سایت چاپ متین و ثبت سفارش هریک از خدمات این وب سایت و تایید قوانین و مقررات این مجموعه به منزله تایید تمامی بند بند قوانین درج شده در سایت متین می باشد. لذا از همه کاربران و مراجعین محترم تقاضا داریم با نهایت دقت این قوانین را مطالعه بفرمایند و سپس سفارش خودشان را به ثبت برسانند.

قانون های عمومی چاپ متین

چاپ متین خودش را متعهد به قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می داند. و براین اساس ما از کاربران انتظار داریم متعهد به قوانین مرتبط با کاربر باشند.

منظور از کاربر یا مشتری

کاربر و یا مشتری به شخصی گفته می شود که وارد سایت چاپ متین بشود و یکی یا چندی از خدمات چاپ متین را انتخاب و سفارش بدهد.

گارانتی محصولات چاپ متین

ما همواره خود را متعهد و ملزم به جبران خسارتی که از ناحیه ما صورت گرفته باشد می دانیم و برای جبران خسارت شما از مخاطبین عزیز تقاضا می کنیم مقاله شرایط گارانتی را به دقت مطالعه کنند. برای اعمال گارانتی محصولات حتما باید شما محصول معیوب را به چاپ متین بازگردانید. محصول را باید ظرف مدت 2 روز پس از تحویل به مجموعه چاپ متین تحویل بدهید.

قبل از انجام طراحی حتما راهنمای طراحی عمومی چاپ افست را مطالعه نمایید.

کارشناسان و متخصصین ما در چاپ متین ایرادات مطرح شده را بررسی و در صورت تایید ، سفارش شما مشمول گارانتی شده و مجددا چاپ و برای شما ارسال می گردد.

قانون و مقررات مربوط به چاپ

اختلاف رنگی تا 15 درصد طبیعی می باشد.

درصورتی که فایل ارسالی دچار ایراد و مشکلی باشد آن فایل مجدد برای شما جهت بازبینی ارسال می شود . اگر اصلاح عکس ارسالی توسط متخصصین چاپ متین صورت بگیرد هزینه جداگانه ای بابت این موضوع باید پرداخت بشود.

در زمان چاپ تیراژ بسیار بالا سفارشات سابلیمیشن اگر سفارش دهنده نسبت به کیفیت سفارش خود و یا میزان تلورانس رنگی عکس خود بسیار حساس می باشد، قبل از چاپ نهایی تیراژ بالا ابتدا یک نسخه آزمایشی سفارش بدهد و در صورت تایید میزان کیفیت و تلورانس رنگی آنگاه اقدام به سفارش در تیراژ بالا بکند. در غیر اینصورت چاپ متین هیچ گونه مسئولیتی در قبال حجم بالای تیراژ نخواهد داشت.

فایل های ارسالی شما بدون هیچ گونه تغییر و ویرایشی چاپ می شود. در صورتیکه عکس های ارسالی شما از کیفیت و وضوح خوبی برخوردار نباشد چاپ متین هیچ گونه مسئولیتی در خصوص عدم کیفیت محصولات چاپ شده نخواهد داشت. توصیه ما این است که عکس ها با کیفیت و مطابق با قوانین فایل ارسالی در چاپ متین فرستاده شود.

واحد طراحی چاپ متین مسئول طراحی عکسی که شما به آنها سفارش داده اید می باشد و در صورتی که پس از طراحی عکس سفارش شده شما ، مورد دلخواه شما نباشد و قصد تغییر مجدد آن را داشته باشید چاپ متین برای اصلاح مجدد تصویر هزینه جدا از شما می گیرد.

چنانچه فایل ارسالی شما بصورت لایه باز باشد یا به اصطلاح قابل تغییر باشد و یا با فرمت های تخصصی نرم افزارهایی گرافیکی همچون illustrator ، corel و یا فتوشاپ ارسال شود امکان جابجایی لایه ها و یا تغییر رنگ و یا هرمشکلی ممکن است برای تصاویر شما پس از ارسال پیش بیاید. بنابراین توصیه ما این است که فایل ها یا بصورت PDF و یا JPEG ارسال شود(به اصطلاح بصورت فایل نمایش).

هر نوع تغییر در سفارش شما ، باید بصورت توضیحاتی در ایمیل و یا تلگرام باشد و بصورت تلفنی و یا شفاهی به هیچ وجه قابل پیگیری و انجام نمی باشد بخصوص برای سفارشات در تیراژهای بالا.

در چاپ های سابلیمیشن عکس مورد نظر شما بصورت عرفی به چاپ می رسد و در صورت تمایل در محدوده خاصی حتما باید آن محدوده را مشخص کنید.

نمایندگی

چاپ متین در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی در هیچ نقطه ای از کشور عزیرمان ایران ندارد و اسامی های مشابه هیچ ارتباطی با چاپ متین ندارد.

زمان تحویل

براساس روزهای اعلام شده در سایت چاپ متین هر زمانی که شما ثبت سفارش بکنید اگر برای سفارشات فوری یکروزه بعد از ساعت 10 صبح باشد سفارشات فردای آن روز تحویل داده خواهید شد ، و برای سفارشات 3 و 8 روز کاری اگر زمان ثبت سفارش و تسویه مالی بعد از ساعت 14 باشد پس فردای آن روز اول کاری محاسبه میشود. ( بدیهی است اگر زمان ثبت سفارش قبل از ساعت 14 باشد فردای آن روز به عنوان روز اول محاسبه می شود.). زمان تحویل کلیه سفارشات ساعت 19 روز تحویل و یا فردا آن روز اول وقت می باشد.

در 4 ماه انتهای به سال به دلیل حجم بالای سفارشات چند روز تاخیر در زمان تحویل امری انکار ناپذیر می باشد.

شرایط سفارشات

عکس محصولاتی که در سایت وجود دارد ممکن است با سفارشی که دریافت می نمائید از نظر رنگ و یا جزئیات دیگر متفاوت باشد و دقیقا آن رنگی که می بینید نباشد.

سفارش های آنلاین بر روی سایت با مشخصاتی که در سایت بیان شده است برای سفارش دهنده چاپ می شود نه با آن ویژه گی هایی که سفارش دهنده آن را بیان و مشخص می کند.

در بعضی از موارد و محصولات درجه کیفی A+ و A بیان شده است و دقت کنید کدام درجه کیفی را انتخاب می کنید. درجه کیفی A+ بالاترین کیفیت برخوردار است و درجه کیفیت A به نسبت از کیفیت پایین تری برخوردار است.

در خصوص هر محصول توضیحات کامل و کافی داده شده است و پس از سفارش مشتری نمی تواند ادعای بی اطلاعی از میزان آگاهی بدهد. لذا توصیه ما به شما کاربران عزیز این است که با نهایت دقت متن های مندرج در چاپ متین را مطالعه کنید.

قانون و مقررات ارسال کالا

هزینه حمل و نقل کالای مرجوعی برعهده شما می باشد زیرا چاپ متین تا قبل از اینکه محصول از شرکت خارج شود هر ایرادی داشته باشد رفع و رجوع میکند. توصیه ما به شما این است برای تحویل کالا حتما خودتان حضور داشته باشید.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه محصولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر ارسال می شود. این به معنی می باشد که هرگونه خسارت به محصول شما وارد شود چاپ متین هیچ مسئولیتی در قبال محصول شما نخواهد داشت.

در موارد استثنا اگر به اشتباه کارکنان چاپ متین محصول شما به مکان دیگری ارسال شود چاپ متین متعهد جبران خسارت خواهد بود.

درصورتی که تحویل کالا در زمان مقرر ارسال نشود و طرفین به زمان دیگر به توافق نرسند شخص سفارش دهنده می تواند یک طرفه قرارداد را فسخ و هزینه خود بدون هیچ کم و کاستی مطالبه کند.

درصورتی که سفارش شما ارسال و هیچ کس حضور نداشته باشد و یا از دریافت سفارش امتنا کند هزینه رفت و برگشت و ارسال مجدد بر عهده مشتری می باشد.

در شرایطی که آدرس محل ارسال محصول اشتباه باشد چاپ متین هیچ مسئولیتی در خصوص این مورد نخواهد داشت.

چاپ متین این تعهد را دارد که سفارش شما در موعد مقرر به دست شما برسد و در این مدت پیگیری ارسال و تحویل سفارش پیگیری خواهد کرد. در صورتیکه که فرم سفارش شما چه از نظر تماس و یا آدرس دچار مشکل باشد پس از یک هفته سفارش شما باطل حساب می شود و چاپ متین هیچ مسئولیتی در خصوص ارسال سفارش شما نخواهد داشت.

در خصوص انتخاب شرکت ارسال کننده سفارش خود نهایت دقت را داشته باشید که آیا آن شرکت در محدوده زندگی شما سرویس دهی دارد یا خیر. در غیر اینصورت هزینه رفت و برگشت کالا بر عهده شما می باشد.

قوانین کالای مرجوعی

برش به داخل محدوده ی غیر مجاز

آسیب دیدگی محصول در شرکت و نه در زمان ارسال کالا

جابجایی و قرارگیری نادرست رنگ ها برروی یکدیگر

هرگونه نقص و ایراد پس از 6 ساعت کاری باید به واحد پشتیبانی چاپ متین گفته و یا ایمیل بشود.

پس از تحویل کالا در درب شرکت و امضای فرم تایید سفارش، پس از آن چاپ متین هیچ گونه مسئولیتی در قبال محصول سفارشی شما نخواهد داشت.

به دلیل اینکه برخی سفارشات شما سفارشی و فوری می باشد پس از تایید و واریز وجه امکان لغو و یا در بعضی از موارد امکان تغییر سفارش وجود ندارد.

درصورت تایید ایراد از ناحیه مجموعه چاپ متین کاربر باید کالای ناقصی را به طور کامل مرجوع بدهد.

در صورتی که بصورت واسطه ای محصولی را از چاپ متین تهیه کنید شرکت هیچ مسئولیتی در قبال آن کالا نخواهد داشت و فقط با کسی که فاکتور به اسم آن شخص صادر شده است تعویض و یا تحویل داده می شود.

 قوانین نماد اعتماد الکترونیکی مرتبط :

الف) در مورد کالاهای ساخته شده با مشخصات فردی مصرف کننده که به طور واضح جنبه شخصی دارند به علت شرایط خاص کالا و خدمات، حق انصراف 7 روزه غیر قابل اعمال بوده و ادعای بازگشت هزینه به استناد حق انصراف از سوی مصرف کننده مسموع نخواهد بود.

ب) به منظور جلوگیری از بروز مشکل در اجرای مواد 37 و 38 قانون تجارت الکترونیکی ضروری است، مصرف کننده انصراف خود از انعقاد یا ادامه قرارداد را از طریق نامه، فکس یا ایمیل به اطلاع فروشنده رسانده و تائیدیه اطلاع مخاطب از قصد خود را نیز دریافت نماید.

 

۱۳۹۷-۴-۶ ۱۴:۳۸:۱۷ +۰۴:۳۰