بهترین روش چاپ تراکتReviewed by مدیریت on Oct 24Rating:
بهترین روش چاپ تراکت

بهترین روش چاپ تراکت

آیا شما مایل هستید درباره محتوا، طراحی و چاپ تراکت که باعث بهبود بخشی به کسب کارتون می شود کمی بیشتر تامل کنید؟

چاپ تراکت یک سرمایه گذاری در حوزه بازاریابی است و شما می توانید با استفاده از یک تراکت زیبا و موثر چشم بسیاری از مشتریان را با طراحی جذاب به خود جلب کنید.

ما در این مقاله بهترین روش چاپ تراکت را به شما آموزش می دهیم و امیدواریم با استفاده از این روش ها بتوانید یک تراکت زیبا و جذاب را چاپ بکنید.

 1. اطلاعات تماس

یکی از بخش های بسیار مهم در خصوص چاپ تراکت بخش تماس آن می باشد که باید تمامی راه های ارتباطی بین شما و مشتری بصورت واضح در تراکت آورده شود تا مشتری بتواند راحت با شما ارتباط برقرار کند. در تراکت شماره تماس، آدرس، آدرس و وب سایت (در صورت وجود) حتما وارد کنید.

 1. ارتباطات از طریق رسانه های اجتماعی

اگر در کسب و کار شما از رسانه های اجتماعی به عنوان ابزار بازاریابی استفاده می شود، پس از این فرصت طلایی برای جذب مشتریان استفاده خود بکنید و به آنها بگوئید که شما را در اینستاگرام و یا تلگرام و … شما را دنبال کنند.

 1. سربرگ جذاب

سر تیتر تراکت خود را باید طوری انتخاب کنید که محتوای کسب و کار شما را به خوبی نشان بدهد. این اولین شانس برای جذب رسیدن خواننده به طرف شما می باشد، پس از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

 1. عکس های منحصربه فرد

با سرمایه گذاری در حوزه عکاسی، می توانید عکس های حرفه ای از کسب و کار و محصولات خود بگیرید و بر روی تراکت خود قرار بدهید. این سرمایه گذاری امکان دارد در دراز مدت جواب بدهد ولی می توانید از گرفتن عکس های حرفه ای برای مقاصد دیگر خود نیز استفاده بکنید.

 1. تخفیفات

مشتریانتان را در مورد تخفیف ها یا فروش ویژه خود با خبر کنید و آنها را برای خرید از محصولاتتان تشویق کنید و می توانید با استفاده از تراکت و چاپ بنر اطلاع رسانی را انجام بدهید.

 1. عملگرا باشید

سعی کنید تراکت را طوری طراحی کنید که عملگرا بودن کسب و کار شما در آن هویدا باشد و مشتری بتواند با خیال راحت به شما اعتماد بکند برای مثال: امروز تماس بگیرید ما بلافاصله به درخواست شما پاسخ می دهیم.

 1. اطلاع رسانی

به مشتریان خود در مورد خدمات و یا نحوه ارائه محصولات توضیحات کاملی را درج کنید.

 1. مشتریان

به مشتریان خود این اجازه را بدهید برای اعتماد به شما از دیگران پرس و جو و تحقیق بکنند.

 1. لغات ارزشمند

حداقل پنج عبارت باارزش در مورد کسب و کار خود انتخاب کنید و آنها را به طور برجسته در تراکت خود نمایش دهید.

 1. خودتان را مقایسه کنید

به مشتریان بگویید چرا شما از بقیه رقابای بهتر هستید. چه کاری ویژه ای انجام می دهید؟ چرا آنها باید شما را انتخاب کنند؟

 1. فضای سفید

توجه داشته باشید که فضای سفید لزوما نباید سفید باشد.منظور فضایی که خالی از متن و یا توضیحاتی باشد که مشتری بتواند به اصطلاح نفس بکشد. رعایت این نکته باعث درک بهتر نوشته های شما می شود.

 1. جملات کوتاه

سعی کنید مطالب خود را بصورت کوتاه کوتاه بیان کنید زیرا درک مطالب کوتاه برای مشتریان بسیار جذاب تر و فهم راحت تری خواهد داشت.

13- گرافیک خوب

با یک جستجوی قوی در اینترنت و یا با استفاده از نرم افزار های طراحی یک تصویر پس زمینه زیبایی را برای تراکت خود انتخاب و یا خلق کنید که این امر باعث ابزاری مناسب برای جذب مشتری از لحاظ بصری می شود.

 1. استفاده از لوگو

وجود لوگو شاید در نگاه اول بسیار مهم نباشد ولی درج لوگوی کسب و کار شما در تراکت به شما کمک می کند تا برای مصرف کننده قابل تشخیص باشید.

 1. انتخاب موضوع

ابتدا موضوعی که قرار است نشان داده شود را انتخاب کنید و با استفاده از تم، تصویر و متن مورد نظر تراکت خود را طراحی کنید .

در خانمه این نکته حائز اهمیت می باشد که سعی کنید هدف نهای خود را فراموش نکنید و در مورد هدفتان فکر کنید و برروی راه های رسیدن به آن تمرکز و دقت کنید. و در مورد مطالب درج در تراکت بسیار هوشمندانه عمل کنید تا بتوانید نهایت بهره را از چاپ تراکت ببرید.